از دست رفته کار از اواخر منهتن هنرمند که مجسمه ساز بود که نخست گمان در او مشکوک 1985 مرگ است تا برای حراج و خانواده او می خواهد آن را به عقب.

آنا مندیتا شد 36 سال rising star زمانی که او سقوط به مرگ او از 34-کف پنجره از مرسر خیابان آپارتمان در یک ماه سپتامبر صبح در غرب ایجاد کرد.

مندیتا, داستانهای مشهور, مینیمالیستی, مجسمه کارل آندره بود تحت تعقیب خود سه بار به اتهام قتل, اما در نهایت تبرئه شد و پس از دو هفته nonjury محاکمه. او ادعا کرده بود که او مست بود و یا کاهش یافته و یا شروع به پریدن کرد.

در حال حاضر 84 سال Andre بود که 13 سال مندیتا ارشد ازدواج کرده بود به کوبا-هنرمند آمریکایی برای فقط هشت ماه. او گفت یک اپراتور 911 است که شب جفت استدلال کرده بود قبل از مرگ او.

“همسر من یک هنرمند است و من یک هنرمند هستم و ما در حال بحث در مورد این واقعیت است که من بیشتر eh, در معرض عموم از او شد و او رفت و به اتاق خواب رفتم و پس از او رفت و از پنجره,” او گفت: 911 با توجه به گزارش.

Carl Andre
مجسمه کارل آندره حالی که در سال 1988 در طول روز افتتاحیه از محاکمه در مورد شارژ کردن او با مرگ خود هنرمند همسر آنا مندیتا.AP

این هنرمند گفت که گفته خواهرش Raquelin فقط روز قبل از او درگذشت که او برنامه ریزی شده به طلاق Andre اما نشده بود به او گفت و در عین حال ادعا او بی وفا شده است این خواهر و برادر در آن زمان گفت.

مندیتا مرگ همچنان به امد و شد زیاد Andre. در سال 2017, معترضان تبدیل شده تا در لس آنجلس, نمایشگاه کار خود را گسترش جزوات با سوال “Donde esta آنا مندیتا?” معنی “است که در آن آنا مندیتا?”

در سال های پس از مندیتا مرگ چند تن از مجموع آثار بازگردانده شدند به املاک و اجرا توسط Raquelin.

اما یک عکس از یک شکل حک شده به خاک یا سنگ به نام “Guanaroca,” نیست سطح تا سال گذشته هنگامی که آن را به نظر می رسد در حراج Sotheby کاتالوگ با توجه به منهتن دادگاه فدرال شکایت ثبت شده توسط مندیتا است و مستغلات.

تصویر به ارزش حدود 90000 دلار یا بیشتر بوده است قرض داده به متصدی ربکا بالنگر برای یک سفر نمایشگاه از سال 1983 تا 1984 اما گفته می شود بازگشت نیست. گرجستان مرد ادوارد Meringolo گفته خریدم کار از بالنگر سال گذشته قبل از consigning آن را به ساتبی با توجه به مدارک دادگاه.

اما بالنگر تا به حال هیچ حق فروش عکس و ساتبی در زمان هیچ اقدامی برای تایید Meringolo حال حق فروش تصویر خانواده او به اتهام. ساتبی در حال برگزاری است این کار را تا زمانی که مالکیت اختلاف حل و فصل می شود.

“اگر یک خانه حراج می پذیرد با این نسخهها کار بدون انجام علت سعی و کوشش و می گوید:” شما بچه ها آن مبارزه,’ سپس شما یک بار صاحب اصلی که شاید قابل توجیه نیست” گفت: مندیتا و مستغلات وکیل باربارا هافمن.

ساتبی در بیانیه ای گفت که “صرفا یک شخص ثالث ذینفعان” در مالکیت اختلاف خواهد بود و مطابق با هر گونه تصمیم دادگاه. Meringolo نمی تواند رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im