خانواده می گوید: doc گفت: نوجوانان و او ” بد آنفولانزا قبل از او درگذشت ممکن است coronavirus

“بسیار سالم” نوجوان سالگی در لندن از coronavirus علائم مانند — یک روز پس از یک دکتر به او گفت که او “نیست که به نگرانی در مورد که بد آنفولانزا” با توجه به خانواده خود را.

ایتالیایی-متولد طبخ Luca Di نیکولا 19 بود “تب و سرفه” یک هفته قبل از مرگ جمعه, علائم نیز رنج می برد توسط مادر او و شریک زندگی خود را که نوجوان زندگی می کردند در شمال لندن, La Repubblica گفت.

آنها هرگز تست شده اما باور کنید همه آنها با آلوده coronavirus خانواده گفت.

دی نیکولا در ابتدا گفت: به استامينوفن توسط یک دکتر که در نهایت بیرون آمد و به دیدن او زمانی که وضعیت او رو به وخامت گذاشته عمه اش Giada گفت: روزنامه ایتالیایی.

“دکتر بازدید او را در خانه و به او گفت که او جوان و قوی است که او نمی باید به نگرانی در مورد که بد آنفولانزا” عمه گفت: با توجه به مترو انگلستان است.

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و بیشتر در روز سه شنبه و بعد لب هایش را تبدیل بنفش — او فرو ریخت و در خانه عمه اش گفت. او شتافت شمالی میدلسکس ICU بیمارستان اما درگذشت در 7 بعد از ظهر آن روز او گفت:.

ریه های پر از خون و آب و مرگ او در ابتدا تلقی از ذات الریه.

دی نیکولا را عزیزان در حال حاضر در انتظار پس از مرگ نتایج آزمون برای دیدن اگر او تا به حال COVID-19 — و هیچ گونه نگرانی برای مادرش Clarissa و او را شریک وینچنتزو هر دو آنها هنوز هم بیمار و خود منزوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>