Catchers. Yeesh. دقیقا انفجاری راه برای باز کردن بیس بال فانتزی پوشش برای سال 2020 فصل اما با این وجود ضرورت.

اگر فوتبال فانتزی خود را جم و سپس ساده ترین راه برای مشاهده این موقعیت گیر در بیس بال است که برابر آن را به پایان تنگ موقعیت در NFL. شما باید یک یا دو در بالای رتبه بندی که همکاران ارزشمند سپس یک کل بسیاری از شیرینی. مطمئن شوید که شما می توانید لباس تا چند و احساس خوبی در مورد استفاده از آنها در طول فصل اما به طور کلی این است که موقعیت خود را اتفاقی در بیس بال فانتزی پیش نویس.

در بالای رتبه بندی در حال J. T. Realmuto و Gary Sanchez. سابق است که بیشتر گرد بازیکن که به طور معمول شما فراهم می کند با قدرت مناسب و معقول کمی از سرعت و جامد طور متوسط پنبه حلاجی شده. دومی را فراهم می کند قدرت بزرگ و قوی اجرا تولید اما در نمونه مدرن روز hitter مد ضعیف طور متوسط پنبه حلاجی شده. آنها را به شما هزینه نسبتا بالا پیش نویس انتخاب و یا نیاز به یک قوی پیشنهاد در حراجی اما شبیه به تراویس Kelce خواهد شما را با ارائه یک مزیت در موقعیت.

به شما به عنوان حرکت به پایین رتبه بندی شما در حال ملاقات با خوب اما نه عالی و امکانات. Willson Contreras از توله وعده است اما تا به حال متناقض امتداد و بازی در یک تیم است که ارائه می دهد حفاظت کمی در ترکیب این روز است. Yasmai Grandal دارای قدرت است اما تغییر لیگ در این فصل و این که همیشه می آید با نیاز به تنظیم دوره است.

Gary Sanchez
Gary Sanchezچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

میچ Garver و ویل اسمیت قدرت وعده اما شبیه به خود NFL همتایان مانند Austin هوپر و اوان Engram وجود ندارد به نظر می رسد یک ضرورت به عجله و آنها را دریافت کنید. اگر شما در دو شکارچی لیگ, شاید شما سرمایه گذاری کمی بیشتر به زمین یکی از آنها را در یک تک گیر لیگ انتظار است که به شدت توصیه می شود.

اگر شما به دنبال برای که جای خواب انتخاب کنید که دارای پتانسیل برای شکستن هر چند هیچ کس او را در رادار خود — یک دارن والر-نوع ظهور, اگر شما خواهد شد — و سپس نگاهی به میامی backstop Jorge الفرو. او به طور معمول نادیده گرفته بازی برای زیرزمین خانه Marlins اما به نمایش گذاشته شده است قدرت قوی اعداد در فصل های اخیر. ورود فیزیکی خود را نخست در 26 سال قرار می دهد و او را در مسیر و حتی قوی تر تولید می باشد.

او strikeout بالغ هستند اما او قرار می دهد توپ در بازی بسیار غیر این صورت او به طور متوسط هنوز هم درصدی بیش از .260 خوانده شده را علامت. مانند والر او نادیده گرفته میشود توسط بیش از حد بسیاری از صاحبان فانتزی و اگر نه متعلق به شما خواهد بود داغترین چشم پوشی ادعا می کنند در ماه آوریل است.

دوباره گیر موقعیت چیزی است که به استرس خودتان را در مورد پیش نویس روز. شما قطعا می توانید آن حرکت اولیه برای Realmuto یا سانچز اما از آن است که دور از لازم به خصوص در تک گیر مخلوط-لیگ برتر بازی کند. گرفتار نمی تواند به طور کامل از خواب در موقعیت در دو شکارچی فرمت اما ساخت آن در اولویت است برای رفتن به یک اشتباه است. موقعیت ضعیف است به اندازه کافی به طور کلی به شما اجازه می دهد زمان به پیش نویس بیشتر موقعیت مهم است.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در فانتزی Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته در 4-6 رفتن به FantasyAlarm.com برای همه شما, فانتزی, ورزشی, مشاوره, MLB ترکیب اولیه و DFS روز رسانی آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im