فانتزی بیس بال: فیلیز’ اسکات Kingery آماده برای شکستن

تهیه پیش نویس فانتزی بیس بال بازیکنان با چند موقعیت واجد شرایط ثابت کرده است که ارزشمند و استراتژی برنده است. فهرست انعطاف پذیری را ارائه می دهد برطرف بار در هنگام برخورد با آسیب ها و از آن باز می شود بازیکن, استخر, حتی گسترده تر در هنگام ساخت چشم پوشی می کند.

اگر به دنبال به دست آوردن بازیکنان با هر دو با کیفیت بالا تولید و چند موقعیت واجد شرایط بودن نگاه هیچ بیشتر از پایه سوم. داغ گوشه است تا خیط و پیت کردن با استعداد در این فصل شما می توانید صبر کنید تا اواسط دور برای پر کردن نیازهای خود و هنوز هم پیدا کردن در سطح بالا و استعداد شما می توانید حرکت در اطراف الماس.

نگاهی به یک نگاه اسکات Kingery از فیلیز. او معمولی خود را پس از اعتیاد به مواد مخدره جای خواب و کسی که شما را هدف باید این فصل است. Kingery بسیار بازیکن با استعداد با 20-20 صعودی که به محض ورود به ملاقات با برخی از انتظارات بالا. متاسفانه عدم تحویل توهین آمیز در مجموع با قوام فصل گذشته تحت فشار قرار دادند تا خود را ADP در این سال به عنوان دور به عنوان 182 است که جایی در دور 15 از استاندارد 12-تیم پیش نویس. اما در سال 3 خود را نوپای حرفه ای Kingery است که در ابتدا برای یک برک آوت.

از طریق دو سال اول Kingery بود قربانی یک بی تجربه مدیریت در Gabe Kapler. سابق platooner-تبدیل-مدیر درمان بازیکنان خود را در مد مشابه و Kingery شد به طور مداوم در اطراف نقل مکان کرد بین زمین زیر کشت و خود. او مجبور شد به تمرکز زیادی در دفاع از خود در موقعیت های مختلف آن را مانع توسعه خود را در صفحه. که نگه داشته است او کردن رادار برای بسیاری این فصل اما آن را نیز استعداد Kingery با فانتزی واجد شرایط در هر دو پایه سوم و بیرون از محیط.

Miguel Sano
میگوئل سانوگتی ایماژ

با توجه به گزارش از فیلیز GM مت Klentak و مدیر جدید جو Girardi, Kingery را نمی توان در اطراف نقل مکان کرد الماس در این فصل است. اما او نیز نمی تواند در بازی سوم است. Kingery است چاک دار به بازی دوم پایه با ژان سگورا حرکت را به گوشه. که می شود یک پیروزی بزرگ برای فانتزی به عنوان Kingery پس از 10 بازی در پایه دوم در این فصل خواهد شد و سپس واجد شرایط تقریبا در همه جا — دوم و سوم در گوشه ها و وسط زمین زیر کشت و همچنین به عنوان خود — که فانتزی طلا.

اگر دوست دارید که در فصل واجد شرایط بودن برای تغییر Kingery و سپس شما همچنین می خواهید به نگاهی به میگوئل سانو. سابق, دوقلو, سوم baseman به دست آورید واجد شرایط در پایه اول به زودی به اندازه کافی به عنوان امضای جاش دونالدسون او را هل می دهد در سراسر الماس. سانو را مشکوک دفاع در سوم دیگر نمی خواهد یک عامل و مدیر Rocco Baldelli است که کار کردن با او را در زمین های انتخاب است که می تواند در کاهش strikeouts.

با 131 ADP و چند موقعیت واجد شرایط بودن شما حتی می تواند صبر کنید در اولین پایه و سرمایه گذاری اولیه خود دور میدارد در shortstops یا outfielders.

نه سانو و نه Kingery است رفتن به هزینه شما بالا پیش نویس انتخاب کنید و یا حراج دلار اما منافع بالقوه می تواند بزرگ باشد. توانایی تمرکز اولیه بر میدارد در جای دیگر و هنوز هم چنین فوق العاده ای فهرستی از انعطاف پذیری خود را در فصل کار بسیار کارآمد تر. و که بیش از حد فانتزی طلا.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در FantasyAlarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته در 4 p. m. به FantasyAlarm.com برای همه شما, فانتزی, مشاوره, MLB ترکیب اولیه و DFS روز رسانی آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im