‘مرد یهودی’ راه اندازی تلفن همراه مانیکور کامیون

بوق بوق: آن مرد یهودی را به نجات.

اجتماعی-رسانه های ستاره ای که نام واقعی است جاش Ostrovsky, راه اندازی یک مانیکور کامیون است که اجازه می دهد تا به کاربران برای در امان ماندن از coronavirus در حالی که گرفتن ناخن خود انجام می شود.

این “اجتماعی فاصله گرفته مانی کامیون پر زرق و برق” ساخته شده راه خود را از طریق ویلیامزبرگ دیروز و اگر آن در نظر گرفته شده بود یک بار رویداد Brooklynites شد خیلی هیجان زده کامیون آینده خواهد شد و در حال گسترش به شهرهای دیگر.

مشتریان قرار داده و دست خود را از طریق سوراخ در یک پلکسی گلاس پنجره. ناخن تکنسین ها در لباس پوشیدن ماسک و محافظ دنده رفع خواهد شد دست و رنگ آنها یا صورتی و آبی و یا قرمز با الهام از colorways از Ostrovsky, وب کم, کنسرو شده-شراب خط.

“آن را مانند یک سوراخ شکوه خود را به دست” Ostrovsky ارسال شده است. “هیچ کس در شهر نیویورک شده است قادر به گرفتن یک مانیکور برای ماه ها و لایه شاخی به دنبال TRASHHH.”

آرایش ناخن و مانیکور از کامیون های اجرا شده توسط کودک بنیانگذاران Ostrovsky و برادران تنر و دیوید الیور کوهن رایگان هستند.

ناخن سالن در شهر نیویورک بسته شده اند و از ماه مارس و نمی تواند بازگشایی تا مرحله 3 است که میله میله به اتفاق می افتد در دوشنبه, جولای 6.

هر چند هیچ رسمی برنامه برای کامیون اعلام شده است انتظار نداریم که آن را در فلوریدا: “شما f–king s–t با هم,” اینترنت, شخصیت, نوشت:, مرجع شیب افزایش موارد در دولت است.

کامیون نیز در حال گسترش و پدیکور. “من فقط می توانید تصور کنید آنچه که شما مردم را مانند نگاه. وای” Ostrovsky نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>