یک جزیره مرد دستگیر و پس از یک کشنده مستی خراب Jan. 12 bragged به پلیس “قوانین تغییر کرده من از فردا” با تشکر به قید وثیقه اصلاحات اقدامات دادستان گفت: پنج شنبه.

اردن, Randolph, 40, که آیا پیاده روی رایگان روز بعد نیز گفت: پلیس تصادف مرگبار بود “فقط یک DWI.”

جزئیات boozy سینه نازل شد پنج شنبه به عنوان رندولف بود ضربه با, 24-تعداد کیفرخواست برای فضایی قتل نفس تشدید فضایی قتل و کشت و اتهامات دیگر در این تصادف که منجر به کشته شدن 27 ساله جاناتان Flores-Maldonado.

“به عنوان جاناتان Floes باقی مانده بود تا آخرین نفس و مرگ این متهم بود پرتاب ناسزاهای در هر دو افسران و EMTs که در تلاش بودند به او ارائه کمک های” Suffolk County دستیار دادستان منطقه یعقوب DeLauter گفت: در طول راندولف تفهیم اتهام.

“در یک نقطه و متهم به طور کامل trivialized این کشنده برخورد با بیان به پلیس, ‘F–k you, ژانویه 1st, قوانین تغییر کرده است. من از فردا و من خواهد آمد و پیدا کردن شما'” DeLauter گفت. “او همچنین اظهار داشت: به EMT که زمانی که او می شود او آمده او را پیدا کنید.”

DeLauter گفت: Randolph که تا قبل از DWI اعتقادات رانندگی در “بیش از 135 کیلومتر در ساعت” قبل از تصادف مرگبار, و که آن را در زمان چند تن از افسران به زانو در آوردن درشت مشکوک.

Randolph شده رایگان بدون وثیقه برای هفته قبل از Jan. 12 تصادف — با وجود زودتر بازداشت در Suffolk در Jan. 1 و نقض آزادی مشروط در ناسائو شهرستان که در آن او قرار بود به اعتراف به گناه در ماه قبل است.

و در عین حال او راه می رفت دوباره پس از کشنده خراب است.

Jonathan Flores-Maldonado
جاناتان Flores-MaldonadoGofundme

چرا که قانون جدید ممنوع قضات از تعیین وثیقه در اکثر جنحه و بسیاری از جرمهای جنایات از جمله مستی رانندگی.

“پسر من تبدیل به یک بدن, تعداد,” فلورس-مالدونادو, مادر, لیلیان Flores, برافراشته خارج از Suffolk دادگاه پنج شنبه پس از رندولف التماس کرد گناه نیست به کیفرخواست.

“من اینجا هستم تا به حمایت از پسر من و دیگر قربانیان که موضوع را به بی عدالتی از این قوانین جدید,” او گفت:. “نام من لیلیان فلرس. پسر من است Jonathan Flores-مالدونادو و او بود که mowed را در جهنمی بزرگراه.”

تحت وثیقه قوانین Randolph نمی تواند برگزار شد پس از سقوط به دلیل Suffolk دادستان تنها اتهام او را با مستی رانندگی و نه با Flores-Maldonado مرگ است.

پوشش رسانه ای گسترده مورد باعث Nassau County قاضی ویلیام اوبراین بود که ریاست جمهوری را بر آزادی مشروط تخلف در این شهرستان به منظور رندولف دستگیر و زندانی شده است.

در روز پنج شنبه, Suffolk County قاضی فرناندو Camacho برگزار شد دستور داد او را بدون قرار وثیقه در کیفرخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de