FDA مسائل اضطراری تصویب سریع تر در سایت coronavirus آزمون

سریع تر coronavirus آزمون در راه هستند.

تشخیص شرکت Cepheid دریافت کرده اضطراری فدرال تایید برای استفاده از آزمون آن — که می تواند این ویروس را شناسایی باعث COVID-19 فقط در 45 دقیقه غذا و داروی آمریکا روز شنبه اعلام کرد.

آزمون اداره می شود در سایت در یک بیمارستان و یا مطب دکتر در حالی که نگران بیمار منتظر و بدون نیاز به ارسال به یک جداگانه آزمایشگاه.

در حال حاضر coronavirus تست به طور معمول طول می کشد چند روز با نمونه های ارسالی به آزمایشگاه مرکزی برای تجزیه و تحلیل.

این اولین بار است که اصطلاح “point-of-care” تست و تایید شده توسط FDA با Cepheid برنامه ریزی برای ایجاد فن آوری های موجود شروع دوشنبه, مارس 30.

“ما در حال حرکت به یک مرحله جدید از تست که تست خواهد شد خیلی بیشتر به راحتی در دسترس به آمریکایی ها که به آنها نیاز” HHS وزیر الکس آذر در بیانیه ای گفت.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: سریع تر و گسترده تست می تواند کمک به کاهش گسترش ویروس با اطمینان به کسانی که بیمار هستند و آگاهانه خود را تشخیص داده و قرنطینه مناسب اقدامات است.

این آزمایش نیاز به یک دستگاه خاص به نام GeneXpert, Cepheid گفت CNBC. در حال حاضر وجود دارد بیش از 23,000 GeneXpert سیستم در سراسر جهان از جمله تقریبا 5000 نفر در ایالات متحده ،

“امروز گام مهمی در گسترش و در دسترس بودن تست و مهمتر از نتایج سریع گفت:” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای به خروجی.

“Point-of-care به معنی آزمایش است که نتایج ارائه شده به بیماران در مراقبت از بیمار تنظیمات مانند بیمارستان و مراقبت های فوری و مراکز اورژانس” او افزود: “به جای نمونه ارسال شده به آزمایشگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>