ترس از کمبود بیمارستان تبدیل ماشین های دیگر به هواکش

با بسیاری از آن هواکش در حال حاضر متصل به COVID-19 بیماران یک بیمارستان نیویورک سیستم repurposing آن بی حس کننده و توزیع دستگاه و تجهیزات دیگر به موقت دستگاه تنفس.

این Northwell بیمارستان سیستم اجرا می شود که Lenox Hill, Long Island یهودی و استاتن آیلند در بيمارستانهای دانشگاه می گوید 75 درصد از آن هواکش در حال حاضر اشغال شده — با اوج coronavirus بحران هنوز هفته دور.

“ما در حال تبدیل 300 بیهوشی ماشین آلات به پنکه” Northwell سخنگوی تری Lynam گفت: پست.

او گفت: 75 از ماشین آلات مورد استفاده برای متین بيماران در طول عمل جراحی در حال حاضر تبدیل شده به دستگاه تهویه مصنوعی به کمک COVID-19 بيمار تنفس از طریق لوله تراشه.

Northwell بیمارستان نیز با استفاده از 3D قطعات به repurpose 300 BIPAP [Bilevel فشار مثبت راه هوایی] ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب بیماران به هواکش.

“این خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش ظرفیت” Lynam گفت.

A NAVY hospital employee converting an anesthesia machine into a ventilator on the USNS Mercy off the coast of Southern California.
نیروی دریایی بیمارستان کارمند تبدیل یک ماشین بیهوشی به ونتيلاتور در USNS Mercy در سواحل جنوب کالیفرنیا.از طریق رادیو فردا

تقلا برای repurpose دیگر تجهیزات پزشکی به هواکش نشان می دهد که چگونه نگران مقامات بیمارستان در حال از نداشتن ظرفیت کافی برای درمان بیشتر به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار که از قبل موجود بیماری های تنفسی که مشکل تنفس به عنوان یک نتیجه از ویروس.

رژیم صهیونیستی. کومو گفته نیویورک می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 30,000 هواکش زمانی که تعدادی از COVID-بیماران قله است و اصرار رئیس جمهور تهمت و دولت فدرال برای ارائه بیشتر از بحرانی دستگاه تنفس به دولت است.

فرماندار گفت: در سراسر جهان تقاضا برای هواکش رانده است تا هزینه از $20 ، 000 $50,000 و آن را دشوار است برای رقابت متحده به آنها را خرید..

شهردار de Blasio روز دوشنبه گفت: بیمارستان های شهرستان نیاز اضافی 400 بیمارستان ها برای رسیدگی به هجوم COVID-19 بیماران از طریق پایان هفته.

این یک بحران نیست و تنها چالش است.

کارشناسان پزشکی گفت: پست که نیویورک نیز ممکن است با کمبود مجوز تنفسی تکنسین های است که کار نظارت و هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>