تغذیه صندلی جروم پاول می گوید: “ما به خوبی ممکن است در یک رکود اقتصادی’

رئیس فدرال جروم پاول روز پنجشنبه گفت این کشور در حال حاضر می تواند در یک رکود اقتصادی, اما آن است که بر خلاف معمول به دلیل رکود اقتصاد بسیار قوی بود قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده بازار به سقوط و بیکاری سر به فلک کشیده.

“ما ممکن است در یک رکود است. اما من را به نقطه تفاوت بین این و عادی رکود است. وجود دارد هیچ چیز اساسا اشتباه با اقتصاد ما. کاملا برعکس. ما در حال شروع از یک بسیار قوی موقعیت” پاول گفت: “امروز” نشان می دهد.

در مورد خواسته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره است که این اقدامات می تواند در نهایت با عید پاک به طوری که کلیسا می تواند بسته بندی شده و اقتصاد می تواند شروع دوره نقاهت فدرال رزرو صندلی گفت: این دوره از ویروس باید تعیین زمانی که اقدامات محدود کننده باید کاسته.

“این ویروس در حال رفتن به دیکته جدول زمانی” پاول گفت: میزبان ساوانا اکلاهما.

“هر چه زودتر ما را از طریق این دوره و دریافت این ویروس را تحت کنترل هر چه زودتر بهبود می آیند.”

نظرات خود را در این ویروس تکرار آن ساخته شده پنج شنبه شب توسط Dr. Anthony Fauci, یکی از دانشمندان برجسته در دولت coronavirus نیروی کار.

“شما باید واقع بینانه باشد و شما رو به درک که شما را به جدول زمانی. این ویروس باعث می شود جدول زمانی” Fauci سی ان ان گفت.

پاول همچنین توضیح داد: استدلال در پشت فدرال’ حرکت به بریده بریده نرخ بهره و خرید اوراق بهادار به تقویت بازارهای مالی است.

“فدرال رزرو در حال کار سخت برای حمایت از شما در حال حاضر. سیاست های ما بسیار مهم خواهد بود که بهبود می آیند را که در بهبودی به عنوان قوی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

خواسته مورد انتقاد است که فدرال رزرو تا به حال استفاده می شود تا تمام فلش در آن ترکش به بهبود مالی طرف بحران گفت: بانک مرکزی تا به حال مقدار زیادی از سلاح های سمت چپ.

“وقتی که می آید به وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات. که فقط اتفاق نمی افتد,” او گفت:.

پاول مکرر هدف برای رئیس جمهور که به طور منظم به انتقاد از او برای اقدام به عنوان سریع به عنوان تهمت می خواهم به کاهش نرخ بهره.

در این مصاحبه او تاکید کرد که فدرال ریزرو استقلال از دخالت های سیاسی است.

“من و همکارانم در اینجا کاملا متمرکز بر ماموریت ما خدمت به مردم آمریکا,” او گفت:. “ما سعی می کنید برای انجام این کاملا در راه است که کاملا غیرسیاسی و بگمارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>