دلار آمریکا چهره به همان سرنوشت بسیاری از مسافران از بازگشت به خانه از چین و دیگر coronavirus نقاط داغ.

فدرال رزرو آمریکا آغاز شده است quarantining فیزیکی دلار است که آن را repatriates از آسیا قبل از تیراژ آنها در ایالات متحده سیستم مالی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش این ویروس یک تغذیه سخنگو و گفتگو کرد.

او گفت: منطقه ای بانک فدرال است که کمک به مدیریت عرضه پول را کنار بگذارند محموله دلار از آسیا به مدت هفت تا 10 روز قبل از پردازش و توزیع آنها را به موسسات مالی. سیاست برای اولین بار توسط رویترز گزارش شده بود اجرا شده در فوریه. 21 رسمی گفت.

شیوع این بیماری در چین نشات گرفته و بیش از 100000 نفر آلوده شده اند در 85 کشور با توجه به رویترز شمارش بر اساس اظهارات از سلامت وزارتخانه و مقامات دولتی.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن “ممکن است” برای انتقال این ویروس از طریق اشیاء است که تا به حال تماس مستقیم با آن فرد-به-فرد در تماس است و وسیله اصلی گسترش این بیماری است. CDC توصیه می کند ساکنان ایالات متحده بازگشت از چین و دیگر در معرض خطر کشورهای ماندن در خانه برای 14 روز.

سازمان بهداشت جهانی این بوده است بسیار محتاط تر در مورد خطرات ناشی از ارز نت, مشاوره مصرف کنندگان به استفاده از پرداخت تماس در هر زمان ممکن است با توجه به چند گزارش های رسانه ها.

به عنوان ارز ذخیره جهانی دلار آمریکا به طور گسترده ای توزیع شده در یادداشت ها در جهان با حدود $1.75 تریلیون دلار ارزش پول نقد در گردش در سطح جهان با توجه به تغذیه. بسیاری از آن است که گردش در خارج از کشور به خصوص در آسیا که در آن دلار است که اغلب قوی تر از ارزهای محلی.

همچنین گه. یک 2014 مطالعه توسط محققان در دانشگاه نیویورک شناسایی از 3000 نوع باکتری روی اسکناس دلار با توجه به چگونه به طور گسترده و اغلب آنها دست را تغییر دهید.

بانک مرکزی ایالات متحده رفته است و نه به عنوان دور به عنوان همتایان خود در چین و کره که دستور داده اند به ارز محلی یادداشت به ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش نور و یا تخریب شده در دسترس نباشد. اما تغذیه مقامات در تماس منظم با CDC و وزارت امور خارجه در خصوص گسترش ویروس و آماده برای اضافه کردن دیگر مناطق به آن قرنطینه لیست سخنگوی گفت.

12 بانک فدرال از ریچموند ویرجینیا به سان فرانسیسکو مسئول مدیریت عرضه دلار و سکه پذیرش سپرده های بیش از حد پول نقد از بانک ها در سراسر جهان در حالی که به طور آهسته از ارز به موسسات است که درخواست آن را. برخی در خارج از کشور بانک ها کشتی های خود را بیش از حد دلار در بازگشت به ایالات متحده در پروازهای تجاری.

رزرو بانک ها روند این ارز را دریافت می کنند از جمله از بین بردن آسیب دیده و یادداشت ها را از گردش و شناسایی اسکناس تقلبی. در آن طول می کشد بین پنج تا 60 روز برای تغذیه به روند ارز با ارزش بالاتر یادداشت های پردازش شده به سرعت در سان فرانسیسکو تغذیه می گوید در وب سایت خود را.

به طور میانگین تغذیه توزیع $34 میلیارد دلار در کاغذ یادداشت ها در هر سال با توجه به سن فرانسیسکو تغذیه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی