تغذیه پرده $2.3 تریلیون دلار در وام های جدید برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در میان coronavirus بحران

فدرال رزرو در روز پنج شنبه رونمایی $2.3 تریلیون دلار در وام های جدید برای حمایت از اقتصاد با دادن عظیم مالی افزایش به کسب و کار خانواده ها و دولت های ایالتی و محلی احساس بحران نقدی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” تغذیه صندلی جروم پاول در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

فدرال رزرو می گوید تمرکز این وام ها به سمت کسب و کار با 10 ، 000 کارمند و یا کمتر است که به دست آورده در زیر $2.5 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است.

هر دو اصل و بهره پرداخت خواهد شد معوق برای یک سال.

شرکت های که دریافت خیابان اصلی وام خواهد بود و محروم از استفاده از این بودجه به خرید سهام و پرداخت سود سهام و یا به مدیران را افزایش می دهد.

فدرال رزرو گفت: آن فعال کردن یک خیابان اصلی وام کسب و کار برنامه بود که مجاز توسط 2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته.

همچنین رونمایی شد و امکانات جدید برای کسب و کار به خرید بخشایش وام به عنوان بخشی از چک های حفاظت از برنامه بود که در بخشی از بسته محرک.

فدرال رزرو برنامه اعطای وام ارائه می دهد 500 میلیارد دلار برای دولت های محلی هستند که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس و تجربه سقوط درآمدهای مالیاتی به دلیل بسته کسب و کار.

کمک در دسترس خواهد بود به تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا, شهرستانهای با بیش از 2 میلیون نفر و در شهرستانها با جمعیت یک میلیون نفر و یا بیشتر.

وام برنامه “یک تفاوت قابل توجهی برای 40,000 متوسط کسب و کار که استخدام 35 میلیون آمریکایی” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: پنج شنبه.

فدرال ریزرو اعلام شد و در همان روز به وزارت کار گفت: نرخ بیکاری در صدر 6 میلیون دلار برای دومین هفته.

Coronavirus بحران قرار داده است و نزدیک به 17 میلیون آمریکایی از کار در سه هفته گذشته.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de