یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه پرتاب یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط قانونگذاران دموکرات ادعا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کشور معاملات کسب و کار نقض قانون اساسی مبارزه با فساد emoluments بند.

دادگاه استيناف آمريکا در واشنگتن گفت: یک گروه از بیش از 200 قانونگذاران دموکرات فاقد جایگاه قانونی و حتی مورد را در وهله اول.

کت و شلوار واصل شد در سال 2017 توسط دموکرات کنگره و یکی از سه نفر از موارد در برابر تهمت بیش از این به ندرت مورد آزمایش قرار emoluments بند که بار رئیس جمهور از گرفتن هدیه و یا پرداخت از خارجی و یا دولت.

دموکرات ها را متهم کرد که رئیس جمهور بود به طور غیر قانونی بهره مندی از هتل ها — به خصوص تهمت های بین المللی در DC که در آن بسیاری از دولت های خارجی باید رزرو گران حوادث — باشگاه گلف و کسب و کارهای دیگر که در آن دولت های خارجی را صرف آزادانه پس از انتخابات خود را در چه شاکیان به نام تلاش برای کاری به نفع با تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.

نمایندگان مجلس نمی تواند ادعای نمایندگی مجلس و سنا به این دلیل که گروه را شامل نمی شود و اکثریت از هر دو اتاق سه قاضی پانل در دادگاه استیناف حکومت وال استریت ژورنال گزارش شده است.

دموکرات ها را متهم کرد که تهمت نمی توانستم قبول emoluments — همه چیز ارزش از دولت های خارجی بدون کنگره تصویب.

Attorney Elizabeth Wydra speaks at a press conference regarding a lawsuit filed against Trump for violating the emoluments clause
وکیل الیزابت Wydra صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت نقض emoluments بندگتی ایماژ

وزارت دادگستری استدلال طرح دعوی در دادگاه بود ساختگی است و مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاری از سود به حساب نمی به عنوان یک غیر قانونی emolument.

روز جمعه تصمیم معکوس یک قاضی دادگاه که تا به حال اجازه دموکرات اوباما برای ادامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است bemoaned “ساختگی emoluments بند” در گذشته و اخیرا زمانی که او تغییر محل برگزاری نشست G7 از باشگاه گلف خود در وست پالم بیچ فلوریدا, بیش سوال در مورد اینکه آیا او به سود حاصل از این نشست است.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im