دولت فدرال ذخایر دنده محافظ تقریبا خشک

دولت فدرال ذخایر به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی است که تقریبا به طور کامل تخلیه شده به عنوان coronavirus شیوع همچنان به شدت در ایالات متحده است.

حدود 90 درصد از دنده — N95 ماسک جراحی, ماسک صورت, سپر, لباس و دستکش — راهبردی ملی ذخیره شده است حمل متحده به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اسناد و مدارک منتشر شده توسط خانه نظارت کمیته جمعه.

باقی مانده 10 درصد از تجهیزات ذخیره خواهد شد به صورت فدرال پاسخ کار یک سخنگو در وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت.

حتی با شنود گذاشته از منابع متحده در حال دریافت تنها یک بخش کوچک از تجهیزات بهداشت محلی گفته اند مورد نیاز است.

دولت فدرال حمل 7,920 هواکش — از جمله 2000 به شهر نیویورک کشور COVID-19 کانون — و یکی دیگر از 11.7 میلیون ماسک ماسک.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو التماس کرد برای 30,000 هواکش در نیویورک به عنوان مثال در حالی که مقامات فدرال تخمین زده اند که 3.5 میلیارد ماسک مورد نیاز خواهد بود برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر که ملی ذخیره شده است تهی از تجهیزات مهم به نظر می رسد که دولت این است که خروج متحده به دفع کردن برای خود به تکاپو باز بازار برای این منابع کمیاب و با یکدیگر به رقابت و سازمان های فدرال در یک هرج و مرج رایگان برای همه مناقصه جنگ” گفت: Rep. کارولین B. Maloney (D-NY), رئیس کمیته, در بیانیه ای.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک شنبه اخبار مطبوعاتی گفت: دولت هنوز در مورد 9000 هواکش در دست, اما تا حد زیادی به ارث برده ذخایر با “خالی کابینت.”

“ما در زمان بیش از یک مخزن که در آن کمد لخت بود و که در آن سیستم تست و شکسته بود ، و ما redid آن را,” او گفت:.

با شیوع رود به نزدیک شدن به اوج خود Admiraal برت Giroir یک پزشک و کاخ سفید coronavirus عضو گروه ضربت مطمئن باشید که “هر کسی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی را به یک دستگاه تنفس مصنوعی” در جلسه.

“در حال حاضر شما در حال دیدن…از مناسب روح آمریکایی که زمانی که یک دولت مانند واشنگتن یا کالیفرنیا نیست و نیاز است که دستگاه تنفس مصنوعی آنها در حال انجام کار درست با حرکت آنها را در سراسر کشور” Giroir گفت.

دولت فدرال در حال ساخت حرکت برای دوباره پر کردن منابع خود را.

HHS ساخته شده اولیه آن سفارش فله از N95 ماسک در 12 مارس به دنبال سفارشات بزرگتر در مارس 21 — اما تحویل نمی خواهد برسد ملی ذخایر تا پایان مارس با توجه به فدرال پیمانکاری سوابق.

به عنوان ذخیره کاهش یافته تهمت شروع به فشار دادن خصوصی صنعت به سطح شیب دار بالا تولید به شدت مورد نیاز تامین زیر کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل می کنند.

کاخ سفید و جنرال موتورز توافق برای تولید 30,000 هواکش برای $489.4 میلیون در روز چهارشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اول استناد قانون دو هفته پیش.

“با امتیاز قرارداد تحت DPA HHS است کمک به تولید کنندگان مانند جنرال موتورز منابع آنها نیاز به تولید هواکش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که همچنین حصول اطمینان از این است که این هواکش روت از طریق استراتژیک ملی ذخایر به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز,” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im