یک قاضی فدرال مصوب T-Mobile 26.5 میلیارد دلار تصاحب حداکثر سرعت دویدن در روز سه شنبه پاکسازی آخرین مانع مهم برای مقابله به ترکیب کشور سوم و چهارم بزرگترین سلولی حامل.

قاضی فدرال منهتن ویکتور ماررو رد استدلال از ائتلافی از کشورها به رهبری نیویورک و کالیفرنیا که ادغام خواهد صدمه دیده است رقابت در صنعت تلفن همراه و نیروی مصرف کنندگان به پرداخت قیمت های بالاتر.

در 173 صفحه تصمیم ماررو همچنین گفت که او متقاعد شده توسط ایالات نگرانی که ظرف نمی خواهد تبدیل به یک عملی بازیکن در بازار با وجود تلویزیون های ماهواره ای ارائه دهنده وعده برای ساخت تا خود را در شبکه های بی سیم.

اخبار led با حداکثر سرعت دویدن سهام به موشک وار رفتن نزدیک به 74 درصد به $8.35 زمانی که بازار باز صبح سه شنبه در حالی که T-Mobile سهام باز تقریبا 11 درصد بالاتر در $93.70.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال متوقف کردن فیلمهای ادغام شد و یکی از آخرین موانع عمده به معامله است که T-Mobile استدلال می کند را به نفع مصرف کنندگان با ساخت آن را سخت تر رقیب در برابر رقیب حامل Verizon و AT&T. وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون ارتباطات فدرال هر دو تایید شده ادغام در سال گذشته اما هنوز هم باید از دریافت چراغ سبز از یک کلید ابزار مدیره در کالیفرنیا است.

John Legere صورتی چادری T-Mobile مدیر عامل است که یکی از این ادغام را بلندترین طرفداران مورد ستایش قرار داد این تصمیم در صبح روز سه شنبه صدای پر از علامت تعجب.

“لحظه ای که ما منتظرش بوده ام – ما برنده در دادگاه!!” Legere گفت در توییتر. “… جدید سوپر سازمان ملل متحد حامل خواهد منافع برای همه مشتریان و رانندگی رقابت! ما نمی توانید صبر کنید!”

اما نیویورک دادستان کل Letitia جیمز ناودان حاکم و گفت: آمریکا در حال بررسی گزینه های خود را — از جمله درخواست تجدید نظر ممکن است.

“از شروع این ادغام شده است در مورد عظیم سود شرکت بیش از همه چیز و با وجود این شرکت ادعاهای دروغین این معامله را به مخاطره می اندازد بی سیم مشترکین که در آن لطمه می زند بیشتر: کیف پول خود را” جیمز در بیانیه ای گفت.

جیمز و 13 سایر وکلای کلی استدلال ترکیبی از T-Mobile و Sprint خواهد تحکیم بیشتر این صنعت بی سیم به فقط سه بازیکن اصلی خواهد بود که دلسرد از رقابت برای آمریکایی ها تلفن همراه کسب و کار.

این معامله نیز مشوق های جدید تی-موبایل برای افزایش قیمت به طور بالقوه هزینه با حداکثر سرعت دویدن و T-مشترکان تلفن همراه بیش از 4.5 میلیارد دلار در سال گفتند استدلال در دعوی خود را. مقامات ذکر شده مطالعات نشان می دهد که چنین تحکیم در کشورهای دیگر منجر به افزایش قیمت تا آنجا که 20.5 درصد به طور متوسط.

وزارت دادگستری امضا کردن در معامله پس از T-Mobile موافقت با فروش میلیون ها نفر از اعتباری مشتریان با حداکثر سرعت دویدن به ظرف که قصد دارد برای ساخت یک 5G شبکه های بی سیم در سال های آینده. T-Mobile نیز اجاره شبکه خود را به ظرف در ضمن.

مخالفان ادغام بازیگران ظرف به عنوان ضعیف تازه وارد به بی سیم در بازار است که باید برای ساخت یک شبکه جدید از زمین تا بدون تجربه و یا قابلیت ارائه خدمات موثر.

“پس از این ادغام حتی در بهترین بسیار نامشخص شرایطی ظرف نمی پر کردن شکاف سمت چپ توسط Sprint خروج برای سال, اگر تا کنون گفت:” جورج Slover ارشد سیاست مشاور در گزارش های مصرف کنندگان.

اما ظرف مدیر عامل چارلی Ergen در دفاع از خود شرکت پیشنهاد برای جایگزینی با حداکثر سرعت دویدن به عنوان چهارم-بزرگترین حامل خود را در طول ماه دسامبر شهادت زمانی که پرونده به دادگاه رفت. او گفت که او آماده برای رقابت با دیگر حامل “از روز 1” پس از ادغام بسته است.

“[FCC] فکر نمی کند که ظرف یک شرکت بد مانند برخی از مردم ممکن است بخواهید به زمزمه” Ergen گفت: پس از آن.

T-Mobile و Sprint می تواند ادغام به عنوان به زودی به عنوان آوریل 1 گفت: Mike Sievert T-Mobile رئیس جمهور و رئیس اجرایی خواهد شد که به بیش از Legere به عنوان مدیر عامل در مارس 1.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی