قاضی فدرال رد یخ طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک

یک قاضی در روز پنج شنبه را رد کرد و یک دولت فدرال به طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر نیویورک به دنبال اطلاعات در مورد دو مهاجران غیر قانونی متهم از ارتکاب جرم — پس از شهرستان گفت: آن را تحویل درخواست اطلاعات.

بروکلین قاضی فدرال اریک Komitee نیست ارائه یک دلیل برای رد این کت و شلوار که استدلال این شهر خودداری اطلاعات در مورد دو مرد که منتشر شد از بازداشت پلیس با وجود مهاجرت و گمرک سفارشات به نگه داشتن آنها را بازداشت از جمله مرد به اتهام قتل 92 سال “گربه خانم” ماریا فوئنتس در کوئینز ماه گذشته.

اما اخراج می آید تنها چند روز پس از شهرستان وکلای ثبت حرکت با قاضی درخواست او را به پرتاب کردن مورد استدلال آن را در حال حاضر با توجه یخ بسیاری از اطلاعات آن خواستار قاتل متهم Reeaz خان و مواد مخدر مشکوک رومرو Ramirez-Macias.

“ما ابراز نگرانی کردند که این احضاریه نبود یک هدف مشروع و به جای سیاسی کاری در نظر گرفته شده برای ارعاب شهر نیویورک به تغییر قوانین و سیاست های داوطلبانه همکاری با اجرای مهاجرت با بهره برداری از شرایط غم انگیز,” دستیار شرکت مشاور جیمز جانسون گفت: در مقالات ارائه شده به Komitee.

با توجه به مدارک دادگاه شهرستان به یخ اطلاعات است که شامل دو متهمان تفهیم اتهام مدارک خود را از جمله صفحه اصلی و آدرس و تاریخ تولد و “تولد عیسی مسیح.”

نه ادعا perps تحویل گواهینامه رانندگی یا گذرنامه مدارک دادگاه دولت است.

در پاسخ به پست شهرداری گفت اطلاعات یخ بود دنبال شد و تقریبا همه در دسترس عموم است.

“همانطور که ما همچنان مکالمات برای اطمینان از حفاظت از نیویورک, ما در حال ارائه اطلاعات به ما وکیل به موجب حکم دادگاه عمل آورده و با خود گفت:” سخنگوی جولیا Arredondo.

یخ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im