دادستان فدرال خواسته دادگاه روز شنبه به زور شهرستان به سرفه اینتل در دو مهاجر غیر قانونی که دستگیر شده بودند منتشر شد اما با وجود یخ بازداشت سفارشات — از جمله یک مرد به اتهام قتل یک زن 92 ساله کوئینز “cat lady” در ماه گذشته.

تشکیل پرونده توسط ما در دفتر دادستان در بروکلین می گوید: de Blasio دولت نادیده گرفته احضاریه از ما مهاجرت و گمرک به دنبال اطلاعات در مورد 21 ساله متهم قاتل Reeaz خان و ملی مکزیک و تحت عنوان “محراب شهرستان” سیاست و خواسته های این شهرستان افتخار درخواست.

فدرال استدلال می کنند در دادگاه فدرال بروکلین پر کردن آنها را “گسترده بدون شک قدرت بیش از موضوع مهاجرت و وضعیت بیگانگان” و اختیارات قانونی برای دسترسی به این شهرستان ثبت شده است.

خان بود که متهم در قتل و تجاوز جنسی به اتهامات هفته گذشته در Jan. 6 کشته شدن ماریا فوئنتس در حال حاضر در بازداشت و در انتظار محاکمه در این مورد.

اما فدرال گفت که آنها هنوز هم می خواهید اطلاعات “برای تعیین اینکه آیا خان وارد کنید مجددا اقامت و یا عبور از طریق ایالات متحده و برای تعیین اینکه آیا او موضوع را به بازداشت و تحت قوانین مهاجرت” دادگاه مقالات گفت.

مرد دوم به دنبال ایالات متحده مهاجرت و گمرک مواد مخدر مشکوک رومرو Ramirez-Macias, 38, هنوز, منابع گفت.

خان از گویان وارد آمریکا در ماه اکتبر 2016 در یک بازدید کننده ویزا باقی ماند اما گذشته خود را در مارس 2017 مهلت به بازگشت به خانه. او دستگیر شد Nov. 27 سال گذشته به اتهام آزار پدرش.

که همان روز یخ پرونده “حکم ادامه توقیف” — یک درخواست که خان برگزار می شود تا 48 ساعت تا زمانی که فدرال می توانید انتخاب کنید او را برای رسیدگی به اخراج از کشور — اما دولت گفت که او به جای آن منتشر شد بدون وثیقه و بدون اطلاع رسانی به آژانس فدرال.

خان آزاد باقی ماند تا زمانی که او دستگیر شد و به اتهام فوئنتس’ مرگ است. یخ واصل دوم حکم ادامه توقیف و یک هفته بعد در خدمت شهرستان با احضاریه به دنبال اطلاعات در مورد او.

به طور مشابه Ramirez-Macias در ابتدا بازداشت در سال 2011 و محکوم به زندان در تگزاس از سال بعد برای وارد کردن مواد مخدر به ایالات متحده است.

او منتشر شد از قفل در 2015 و تبعید به مکزیک بازگشت اما برگشت رو به ما و دستگیر شد و در شهر نیویورک در ماه اکتبر سال گذشته برای در اختیار داشتن مواد مخدر.

یخ پرونده حکم ادامه توقیف با شهر سه هفته بعد اما رامیرز-Marcias نیز منتشر شد بدون وثیقه دادگاه مقالات گفت.

بروکلین قاضی فدرال با صدور حکم بازداشت برای او Dec. 12 و اوایل این ماه یخ خدمت شهر با یک احضاریه به دنبال اطلاعات در مورد محل نگهداری او و پرونده اش.

روز دوشنبه دادگاه پرونده آخرین نبرد در جریان جنگ بین اپل و کاخ سفید بیش از سیاست های مهاجرتی است.

یخ اجرای مدیر متی Albence berated این شهرستان بیش از آن در “پرستشگاه شهر” سیاست دو هفته پیش و گفت: شهردار, بیل د Blasio نیاز به “خود” مرگ خان قربانی ادعا.

شهرستان سالن بازگشت اخراج دوشنبه.

“یخ است که به وضوح تلاش برای بهره برداری از شرایط غم انگیز به منظور ارعاب شهر نیویورک به تغییر قوانین و سیاست های اما شهر ما امن ترین شهر بزرگ در کشور به دلیل آن سیاست” جولیا Arredondo de Blasio معاون مطبوعاتی وزیر در بیانیه ای گفت:.

“Reeaz خان بازداشت شده است و نشسته است پشت میله های زندان به عنوان او در انتظار محاکمه و در صورت محکومیت این شهرستان را با همکاری مقامات فدرال مطابق با قانون محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی