فدرال رزرو نرخ بهره سه شنبه در اورژانس حرکت به دفع بالقوه آسیب های اقتصادی از رشد شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی گفت: آن کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو تصمیم به بریده بریده محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال با نیم درصد به 1 تا 1.25 درصد — تصمیم که به اتفاق آرا در میان سیاستگذاران

“اصول اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند. اما coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی. در نور از این خطرات و در حمایت از دستیابی به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو تصمیم گرفت امروز به پایین تر از این محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال ، ” تغذیه گفت: یک بیانیه است.

فدرال رزرو نرخ بهره کامل دو هفته قبل از آن برنامه ریزی شده بعدی نشست در ماه مارس 17-18 یک سیگنال است که آن را می بیند و نیاز فوری به عمل به منظور سر بالقوه رکود جهانی.

کمیته بازار آزاد است “از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی و استفاده از ابزار آن و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد” بانک مرکزی در بیانیه ای گفت.

سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده به طور خلاصه شروع به پریدن کرد در اخبار پس از کشویی در اوایل معاملات زیر یک پیچ و تابدار صبح روز سه شنبه تعهد از G7 امور مالی ستاد برای کاهش شیوع کروناویروس اقتصادی اثرات.

میانگین صنعتی داو جونز صعود تا آنجا که 381.27 امتیاز یا 1.4 درصد پس از کاهش نرخ اعلام شد اما به تازگی فقط 0.3 درصد در 26,785.50. آبی تراشه شاخص دیدم ضبط-تنظیم 1,294 نقطه تجمع روز شنبه که آن مجموعه در مسیر بهبودی از آن بدترین هفته از سال 2008.

S&P 500 و Nasdaq composite مشخصی به اندازه 1.5 و 1.3 درصد بود قبل از بریده سود به 0.4 درصد تا 10:25 صبح

معامله گران بوده است, شرط بندی در عمل از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی به stanch اقتصادی خونریزی از شیوع کروناویروس که مختل زنجیره تامین و تهدید به کاهش رشد اقتصاد جهانی.

پس از صبح روز سه شنبه کنفرانس تلفنی وزرای دارایی و بانک مرکزی از رهبران جهان هفت عمده اقتصاد گفت: تنها که آنها “آماده به همکاری بیشتر در به موقع و اقدامات موثر” بدون توضیح زیادی بر روی چه شکل آنها ممکن است.

“در کنار تقویت تلاش ها برای گسترش خدمات بهداشتی و G7 وزیران دارایی آماده برای اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد در طول این مرحله” رهبران در بیانیه ای گفت.

G7 کنفرانس منجر شد توسط خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin و تغذیه صندلی جروم پاول, چه کسی به رئیس جمهور تهمت قرار دادند در روزهای اخیر به کاهش نرخ بهره.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته تا فشار اولیه روز شنبه پس از استرالیا در بانک مرکزی رای به کاهش نرخ بهره خود را به یک رکورد کم از 0.5 درصد است. بازارهای آمریکا شده است پیش بینی فدرال رزرو خواهد بریده بریده نرخ خود را با عنوان بسیاری از 50 واحد تا اواسط ماه مارس با توجه به کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی.

“ما فدرال رزرو آمریکا پرداخت نرخ بالاتر از بسیاری از دیگران که ما باید پرداخت کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر. “… باید به سهولت و کاهش نرخ بزرگ است. جروم پاول led فدرال رزرو به نام این اشتباه از یک روز. غمگین!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی