فدرال رزرو جزئیات جدیدی را برای ایجاد ثبات در اقتصاد در میان coronavirus بحران

فدرال رزرو اعلام کرد تعدادی از مراحل روز دوشنبه به منظور تقویت اقتصاد ایالات متحده در طول coronavirus بحران است.

بانک مرکزی گفت: آن کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو خرید خزانه داری و اوراق بهادار وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در “مقدار مورد نیاز برای حمایت از صاف عملکرد بازار” به عنوان بخشی از یک گسترده طرح به بلانت تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

در حالی که عدم اطمینان باقی مانده مشخص شده است که اقتصاد ما را مواجه شدید اختلال,” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت. “مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد و به ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.”

حرکت در آمد حدود یک هفته پس از تغذیه اعلام کرد قصد دارد برای خرید حداقل 700 میلیارد دلار ارزش خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در یک راه اندازی مجدد آن به اصطلاح برنامۀ تزریق پول به اقتصاد. این بانک همچنین کاهش نرخ بهره خود را به نزدیکی صفر گرفته و دیگر مراحل تهاجمی برای ایجاد ثبات در بازار در طول این ویروس در بحران است.

فدرال رزرو همچنین اعلام کرد سه برنامه های جدید پنج شنبه برای کمک به اطمینان از مصرف کنندگان و کسب و کار دسترسی به اعتبار. آن را نیز گسترش به اصطلاح تجاری مقاله بودجه مرکز آن هفته گذشته اعلام کرد که در آن بانک را خرید بدهی از شرکت های واجد شرایط در بازار اعتباری.

قانونگذاران در روز دوشنبه انتظار می رود به یکی دیگر از نوسان در عبور از یک محرک لایحه که نتوانست بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>