فدرال اکسپرس ارائه 91 درصد کاهش به مدیر عامل پرداخت

فدرال اکسپرس گفت: در روز جمعه آن را بریده بریده مدیر اجرایی آن را پرداخت و جلب پایین 1.5 میلیارد دلار از تسهیلات اعتباری به عنوان بسته خدمات تحویل گرفتن آمار از coronavirus-led مستندات در سراسر جهان است.

این شرکت همچنین قصد دارد به ضربه بزنید بازارهای بدهی برای تقویت ذخایر خود را به عنوان همه گیر ترکیبات مشکلات خاص خود را دارد از جمله مسائل مربوط به ادغام با آن تی ان تی اکسپرس خرید بالاتر از هزینه های مربوط به راه اندازی یکشنبه تحویل خانه و از دست دادن آمازون به عنوان یک مشتری.

این شرکت گفت: هیئت مدیره خود را تا به حال تصویب 91 درصد کاهش در مدیر عامل فردریک اسمیت حقوق و دستمزد پایه برای دوره شش ماهه از 1 آوریل تا سپتامبر. 30.

فدرال اکسپرس و بزرگتر رقیب United Parcel Service خواسته اند خزانه داری ایالات متحده به حرکت به سرعت به انتشار میلیاردها دلار از دولت کمک مالی و وام برای حمایت از این بخش به دلیل کاهش تقاضا است.

فدرال اکسپرس گفت: در روز جمعه آن در حدود $1.86 میلیارد دلار در دسترس در زیر آن موجود موافقت نامه های اعتباری برای آینده استقراض.

اگر چه بسته شرکت دیده می شود افزایش مسکونی تحویل خدمات با توجه به افزایش شدید در تجارت الکترونیک جلد در میان coronavirus بحران این شرکت گفت: این انتظار سودآوری آن به آمار به عنوان یک نتیجه از کاهش حاشیه در چنین تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im