فدرال طبقه بندی تمام coronavirus بیمار مرگ و میر به عنوان “COVID-19′, مرگ و میر, صرف نظر از علت

دولت فدرال طبقه بندی مرگ و میر بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان COVID-19 مرگ بدون در نظر گرفتن هر زمینه مسائل مربوط به سلامت است که می تواند کمک به از دست دادن زندگی کسی.

دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: دولت فدرال است که در ادامه به تعداد مشکوک COVID-19 مرگ و میر در مقایسه با سایر کشورها انجام می دهند مخالف است.

“کشورهای دیگری نیز هستند که اگر شما تا به حال از قبل موجود شرایط و بیایید می گویند این ویروس باعث به شما برای رفتن به ICU [intensive care unit] و پس از آن یک مشکل قلبی یا کلیوی,” او گفت: در طول یک شنبه اخبار جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “برخی از کشورهای در حال ضبط است که به عنوان یک موضوع قلب یا کلیه مسئله و نه COVID-19 مرگ است.

“قصد است … اگر کسی می میرد با COVID-19 ما در حال شمارش است که” او اضافه شده است.

پرسید که آیا این اعداد می تواند انحراف داده های دولت در تلاش است برای جمع آوری Birx گفت که بیشتر اعمال می شود بیشتر به مناطق روستایی که در آن تست نیست در حال اجرا بر روی یک مقیاس گسترده.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که در شهر نیویورک و نیوجرسی و مکان است که این شیوع و COVID-تنها بیمارستان. … من می توانم به شما بگویم که آنها در حال آزمایش” او گفت:.

دکتر مایکل بادن یک فاکس نیوز نویسندگان گفت: منطقی است که شامل مرگ کسی مبتلا به این ویروس که او نیز دیگر مسائل مربوط به سلامت در COVID-19 تعداد بدن.

“در حالت عادی البته کالبد شکافی خواهد و سپس تعیین اینکه آیا فرد درگذشت اثرات COVID ویروس که آیا کسی تا به حال یک تومور مغزی یا مغز خونریزی به عنوان مثال ممکن است نامربوط به آن و آنچه که اهمیت نسبی هر دو عفونت و از قبل موجود بیماری است” بادن گفته فاکس نیوز.

تعدادی از کالبد شکافی در حال انجام می تواند به پایین به علت خطر عفونت است.

“سپس شما را شامل می شود در این شماره برخی از افرادی که باید از قبل موجود شرایط که ناشی از مرگ به هر حال اما این است که احتمالا تعداد کمی” بادن گفت.

ایالات متحده در حال 398,185 تایید COVID-19 مورد از سه شنبه شب از جمله بیش از 12 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور تهمت صرف دوشنبه در تلاش برای اطمینان از آمریکایی ها که در ایالات متحده و امکانات بهداشت و درمان در حال آماده شده برای امکان افزایش موارد در هفته های آینده.

“پیشرفت های ساخته شده قبل از افزایش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus مطبوعاتی که در آن او گفت: بیمارستان ها خواهد بود انبار با مقدار مورد نیاز تجهیزات. “هفته آینده هفته و نیم است که افزایش بزرگ در حال رفتن به آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>