بازرسان فدرال روز پنجشنبه در بر داشت یک اسلحه پر شده است که قاچاق به پایین منهتن زندان که جفری اپستین خودش را کشته بود در تابستان گذشته.

این تفنگ واقع شده بود در داخل یک واحد مسکن در شهرهای بزرگ مرکز تادیبی که تا به حال شده است در یک weeklong مستند به مقامات زندان جستجو برای سلاح آسوشیتد پرس گزارش داد.

مقامات می گویند نیست چگونه اسلحه قاچاق می شد و یا چگونه آنها می دانستند که به جستجو برای آن.

دادستان فدرال باز کرده اند یک فرد به پتانسیل سوء رفتار توسط پاسداران با تمرکز بر یک گنجینه از کالای قاچاق کشف شده در طول جستجو برای اسلحه گرم از جمله تلفن های همراه و مواد مخدر و سلاح است.

اداره زندانها شده است تحت بررسی پس از چند میلیونر پدوفیلیا اپستاین به دار آویخته خود را در سلول خود در این مرکز در ماه اوت در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

دو نگهبانان زندان موفق به بررسی اپستاین شب او خودش را کشته بود و گفته خواب و surfed اینترنت فقط 15 فوت از تلفن همراه خود را.

ماموران سپس به اتهام جعل گزارش به پوشش خود سهل انگاری و آن را به نظر می رسد مانند آنها انجام شغل خود را شب از خودکشی است.

آنها هر یک به اتهام توطئه و پرونده گزارش نادرست است.

این زندان در حال حاضر دارای خوار نایک رشوه وکیل مایکل Avenatti. آن را قبلا برگزار شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر Joaquin “ال Chapo” Guzman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im