فدرال رزرو در آخرین, تعجب, کاهش نرخ ممکن است سیگنال یک مشکل جهانی

وال استریت آن را دوست دارد زمانی که فدرال رزرو کاهش نرخ بهره. اما وال استریت متنفر از آن زمانی که فدرال رزرو نرخ بهره را کاهش میدهد در وحشت.

دومی مورد بود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که رئیس جروم پاول کاهش نرخ تغذیه کنترل را به صفر و در زمان دیگر اقدامات برای مقابله با شیوع کروناویروس که تهدید به پایمال کردن ما.

این واقعیت است که فدرال رزرو نرخ بهره است که احتمالا حداقل چیزی قابل توجه آن بود.

به عنوان من نوشتن است, فدرال رزرو واقعا تا به حال هیچ چاره ای اما برای پایین آوردن هزینه های استقراض از آنجا که بازار اوراق قرضه در حال حاضر انجام شده است. فدرال رزرو بود و صرفا در پی بازار سرب و گرفتن برخی از صورت ظاهر از آن کنترل نرخ.

چه تکان دهنده است که فدرال رزرو نرخ پایین آورده و توسط یک درصد فقط یک هفته پس از آن در حال حاضر به نصف کاهش یک درصد است. و در حال حاضر با بانک فدرال نرخ موثر را به صفر Powell دیگر که سلاح در زرادخانه خود را.

همچنین تکان دهنده — و نه خود خسته شده اید در جامعه سرمایه گذاری — این واقعیت است که پاول احساس مجبور به کاهش نرخ بهره تنها چند روز قبل از نشست سیاستگذاری فدرال ریزرو که فردا آغاز می شود.

چه طوری بود فوری به علت کاهش در میزان یکشنبه شب ؟ چرا نمی تواند عمل باید انتظار تا بعد از ظهر چهارشنبه هنگامی که سرمایه گذاران می شده اند بیشتر آماده شده است ؟ که بعد از همه زمانی است که فدرال رزرو به طور سنتی باعث می شود حرکت می کند.

که ما را به بیشتر بخش قابل توجهی از آنچه پاول را در روز یکشنبه — چیزی به نام “دلار معاوضه.”

که به اندازه کافی ساده به توضیح نیست.

بانک ها در جایی دیگری در جهان هستند که با داشتن مشکلات مالی است. من شرط می بندم خواهد بود بانک ها در آلمان و ایتالیا به ویژه آسیب پذیر هستند. و “دلار معاوضه” اجازه می دهد که فدرال رزرو به ارسال پول به این بانک ها آنها را شناور نگه دارید و نمی تواند مشکلات خود را برای تبدیل شدن به ماست.

پاول به ارمغان آورد و این در یکشنبه کنفرانس مطبوعاتی. “از آنجا که از اهمیت دلار آمریکا در اقتصاد جهانی گونه های در بازار برای وام گرفتن و وام دلار در خارج از کشور می تواند مختل شرایط مالی اینجا در ایالات متحده” پاول گفت. “به گارد در برابر چنین اختلالات فدرال رزرو حفظ تعویض خطوط با پنج بانک های مرکزی.”

رئیس بانک فدرال گفت که او کاهش “قیمت گذاری بر ما دلار مبادله خطوط.”

هر زمان که شما چیزی مانند این که شما نمی خواهید به نوک دست خود را به عنوان که به بانک ها که در آن کشورها دچار مشکل هستند به طوری پاول به ذکر است که این دلار مبادله تخفیف می شد انجام شده با بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس.

اما شما می توانید شرط می بندم مشکل واقعی این است که تجربه شده توسط بانک مرکزی اروپا که در حال حاضر در برخورد با یک اقتصاد ضعیف در تعدادی از کشورها حتی قبل از این ویروس وحشت آغاز شد.

فدرال رزرو همچنین اعلام کرد که در آن انجام یکی دیگر از کاهش کمی یا QE. که دست پاچه پول-چاپ پاسخ به رکود اقتصادی ،

آغاز شده تحت بن برنانکی و سپس به دنبال “جانت یلن” هنگامی که او در زمان بیش از پاول تلاش برای خنثیسازی QE در سال 2018 است.

کاهش کمی بود و یک راه موثر برای نجات بازارهای مالی از سقوط در اوایل روز است. اما چاپ تریلیون دلار پول جدید را افزایش, اقتصاد, اگر چه آن را ایجاد دارایی های مالی حباب.

نرخ پایین نیز مجبور سرمایه گذاران عادی به رها کردن حساب های بانکی و شیرجه رفتن به بازار سهام که در آن بازده — تا این اواخر — خیره کننده بود.

در حال حاضر وال استریت است که دیدن طرف دیگر حباب مالی است که برنانکه و یلن ایجاد شده و که پاول قادر به کنترل.

در واقع پاول را تغذیه انجام شده است اعداد یک شبه خرید مجدد توافق نامه (repos) — که قرار نقدینگی به بانک ها — ماه ها قبل از این ویروس رسید. نشان می دهد که فدرال رزرو نگران بود در مورد بانک ها و حتی قبل از این آخرین بحران است.

در حال حاضر فدرال رزرو در حال انجام است بیشتر repos و دیگر QE — یکی از گسترده شامل 700 میلیارد دلار — و روزی شاید روزی به زودی بازارهای مالی شروع خواهد شد به نگرانی در مورد تورم چاپ تمام پول های اضافی که باعث خواهد شد.

بازارهای مالی ادامه پاول را بدبینی و خوی سرعت در روز یکشنبه.

آتی سهام بود را به 5 درصد محدود شب یکشنبه به دوشنبه. و هنگامی که سهام باز دوشنبه در نیویورک و زیان شدند و نزدیک به 10 درصد است. میانگین صنعتی داو جونز در بدترین حالت آن روز دوشنبه بود در حدود 2800 امتیاز و یا حدود 30 درصد از اوج آن است.

همانطور که اشاره کردم در یک ستون در فوریه. 25, چه تغذیه انجام شده بود به نرخ بهره بیش از دهه گذشته تا به حال باعث حباب در بازار سهام است. در واقع آن را عادلانه می گویند که بسیاری از مردم فکر می کردند قیمت سهام هرگز نمی تواند سقوط.

در حال حاضر سرمایه گذاران باید به سرعت آورده شده است بازگشت به واقعیت است.

که در فوریه. 25 ستون من به ذکر است که قیمت به درآمد (PE) نسبت سهام حدود 19 به یکی. این بدان معناست که به ازای هر سهم قیمت سهام بود 19 برابر بیشتر از درآمد بر اساس هر سهم که انتظار می رفت شرکت.

تاریخی میانگین PE نسبت به سهام 14.8 به یکی. بنابراین قیمت سهام وقتی که ستون زد حدود 23 درصد بالاتر از حد ارزشگذاری.

به عبارت دیگر بازار سهام را مجبور به سقوط 23 درصد به قیمت بازگشت به تاریخی هنجار شده است.

بنابراین در حال حاضر که بازار کاهش یافته است به طور قابل توجهی از آن بالا آن را امن برای خرید سهام ؟ احتمالا نه. و در اینجا به همین دلیل است.

بخشی دیگر از این PE معادله است که با درآمد انتظار می رود توسط شرکت. و با کروناویروس باعث وحشت در سراسر جهان و بستن بسیاری از کسب و کار آن را روشن است که سود هر سهم بخشی از PE محاسبه نیز پایین خواهد آمد.

و وال استریت انتظارات برای درآمد است که هنوز هم احتمالا بیش از حد خوش بینانه است.

با توجه به Refinitiv که آهنگ درآمد شرکت وال استریت انتظار دارد درآمد این 500 شرکت در شاخص S&P 500 به بالا تنها 0.4 درصد در سه ماهه اول سال 2020 — سه ماهه جاری.

اما وال استریت را انتظار دارد درآمد خود را به گزاف گویی به 1.7 درصد سود در سه ماهه دوم و پس از زوم است که با 6.9 درصد سود در سه ماهه سوم و 9.4 درصد سود در سه ماهه پایانی این سال است.

و که خواهد بود — به جز که هیچ کس واقعا نمی داند که ویروس وحشت به پایان خواهد رسید و اینکه آیا آسیب در حال حاضر انجام می شود خواهد بود که گذرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>