فدرال تا سطح شیب دار پروب $2.1 B گوگل-Fitbit معامله میان حریم خصوصی نگرانی

وزارت دادگستری این کشور تحقیقات خود را از گوگل پیشنهاد $2.1 میلیارد دلار کسب Fitbit یک معامله است که منتقدان می گویند می تواند مطرح افزایش تهدیدات حفظ حریم خصوصی مشتریان دو منبع نزدیک به این وضعیت گفت: پست.

در یک حرکت است که به طور معمول سیگنال افزایش نظارت برای ادغام تنظیم کننده در حال حاضر انجام یک اصطلاح دوم درخواست نقد و بررسی, درخواست برای اسناد بیشتر و در نظر گرفتن زمان اضافی برای بررسی مقابله, منابع گفت.

دستیار دادستان کل ماکان Delrahim که سر DOJ ضد تراست بخش است recused خود را از این پرونده به دلیل تاریخ گذشته به عنوان یک لابی گر کار برای الفبای گوگل.

در حال حاضر آن است که دادستان کل ویلیام Barr که صدور مدنی تحقیقی خواسته (CIDs به احزاب در تحقیقات و بیشتر خواهد شد به طور مستقیم درگیر در این بررسی از او خواهد بود به طور معمول منابع گفت.

بر گفته وال استریت ژورنال در مارس 23 مقاله که تحقیقات خود را از گوگل به طور کلی ضد رفتار رقابتی در سرکوب رقابت خواهد بود پیچیده در اوایل تابستان.

“فکر می کنم گوگل خواهد بود پایین تر اولویت برای دولت تا تاج پاک” ست شکوفه شکوفه مشاوره استراتژیک گفت: پست. “اما با توجه بر بیانیه به نظر می رسد مانند او نیست منصرف شده است.”

احتمال تصمیم گیری در Fitbit را نمی خواهد اتفاق می افتد قبل از نتیجه گیری از این بزرگتر گوگل تحقیق با توجه به شکوفه قبلا یک مشاور کل سنای آمریکا ضد تراست فرعی.

“من فکر می کنم Fitbit نقد و بررسی جدی است” بلوم گفت. “تایید نیست, با شدت بهم زدن غوطه دادن.”

به DOJ نگران است که اگر گوگل متعلق به Fitbit که دارای 28 میلیون کاربر آن را به غول جستجو حتی بزرگتر از پنجره به مردم اطلاعات خصوصی از جمله حساس اطلاعات سلامت, منابع گفت.

“استفاده از داده ها و حریم خصوصی به عنوان یک آنتی تراست نظریه — که تست نشده” بلوم گفت. “ضد تراست دانشمندان شده اند صحبت کردن در مورد آن را برای بیش از یک سال است.”

“سوال این است که چه خواهد شد گوگل با اطلاعات Fitbit را جمع آوری. شما می توانید ببینید که DOJ وادار کردن گوگل به ثبت حقوقی تعهد به استفاده از اطلاعات طرف از Fitbit” بلوم ادامه داد.

در ماه فوریه اروپا محافظت از اطلاعات مدیره نگرانی در مورد ادغام کرد و گفت می تواند وجود داشته باشد “سطح بالایی از خطر ابتلا به حقوق اساسی برای حفظ حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات شخصی”.

زمانی که اعلام ادغام Fitbit گفت: هرگز آن را به فروش می رساند اطلاعات شخصی و داده های آن را نمی توان مورد استفاده برای تبلیغات گوگل.

گوگل موافقت به پرداخت $7.35 یک سهم برای Fitibit. در اواسط معاملات روز Fitbit سهام به فروش برای $6.50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im