فدرال تصرف 213 پوند است. از گلدان 200K $به صورت نقدی در مورد سرد ذبح مظنون

مقامات فدرال کشف و ضبط 213 پوند ماری جوانا و حدود 200,000 دلار به صورت نقدی از بروکلین خانه از دو مظنون به اتهام سرد مورد قتل یک صاحب کافه در سال 2011 فاش شد, در دادگاه سه شنبه.

متهمان 27 ساله کوین تیلور و 26 ساله مایکل Mazur به اشتراک گذاشته شده سطح جداگانه از خانه در شرق 3rd خیابان در نزدیکی البمارل جاده در کنزینگتون و گفته برخورد مقادیر زیادی از گلدان از خانه دادستان گفت: در طول یک تلفن تفهیم اتهام سه شنبه شب.

Mazur را نیز در زندگی با پسرش در طبقه اول که در آن محققان صدها پوند از علف های هرز و $200,000.

Mazur تیلور و یک سوم مظنون 37 ساله Gary روبلز هستند متهم به قتل 30 ساله Joshua Rubin در مک دونالد خیابان آپارتمان در سال 2011 و سپس آتش زدن بدن خود را در یک منطقه روستایی در خارج از آلن تاون پنسیلوانیا است.

هر سه آنها التماس کرد گناه نیست در تفهیم اتهام شنبه, جایی که آنها دستور داده شد برگزار شد بدون وثیقه. هر یک از آنها با مجازات مرگ روبرو اگر محکوم کرد.

دادستان فدرال گفت: سه مظنون تخم یک برنامه برای غارت روبین یک کافه محلی صاحب یک پوند ماری جوانا در سال 2011 جست و خیز و روبلز به پایان رسید تا تیراندازی او را یک بار در قفسه سینه در حین سرقت.

پس از تیراندازی سه نفر به اتهام رفت و به خانه انبار, فروشگاه و خریداری پلاستیکی, کیسه پلاستیکی کیسه زباله و دستکش به دور از بدن و سرپوش گذاشتن بر قتل دادستان متهم شده است.

سپس آنها پیچیده بدن در کیسه های پلاستیکی و سوار آن حداقل دو ساعت دور به پنسیلوانیا که در آن آنها اسپری بدن با یک accelerant و آن را در آتش دادستان متهم شده است.

بازرسان فدرال بازیافت تلفن همراه داده ها قرار داده شده است که هر سه آنها در صحنه قتل و در صحنه که در آن روبین در بدن داشت.

روبین متعلق به ماهوت پاک کن زدن نانوایی کافه در Ditmas پارک و بدهکار حداقل 14000 دلار به طلبکاران در زمان هالووین ناپدید شدن منابع گفت: پست در زمان.

“او یک مرد بزرگ فقط یک کارآفرین جوان با یک کسب و کار بزرگ پایین وجود دارد” کریس هاوتون رئیس جمهور از co-op است که اجاره فضا به روبین گفت: در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im