فدرال رزرو در اولین اضطراری کاهش نرخ در بیش از یک دهه موفق به سرکوب وال استریت ترس در مورد کوروناویروس اپیدمی kneecapping اقتصاد جهانی است.

بانک فدرال تعجب تصمیم روز سه شنبه به بریده بریده نرخ وجوه فدرال با نیم درصد بود به معنای تقویت اقتصاد ایالات متحده “در مواجهه با خطرات جدید به چشم انداز اقتصادی” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت. اما این حرکت موفق به متقاعد کردن سرمایه گذاران اشاره کرد که آن را به انجام هیچ چیز برای جلوگیری از گسترش این ویروس در خارج از چین و اختلال در آن باعث به فعالیت های اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط تا آنجا که 608.91 امتیاز یا 2.2 درصد زیر فدرال ریزرو اعلام حذف تقریبا نیمی از روز دوشنبه به دست آوردن حدود 1,300 امتیاز در حالی که S&P 500 و Nasdaq composite فرو برد تا آنجا که 1.3 و 1.8 درصد بود.

آبی تراشه شاخص به تازگی خاموش 332.16 امتیاز یا 1.2 درصد در 26,371.16.

“اگر چه این امر به وضوح تلاش برای تقویت کسب و کار, اعتماد به نفس, باید آن را محدود و اثربخشی در برخورد با مشکلاتی که ناشی از شیوع” دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در JP Morgan مدیریت دارایی نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

ادامه داد: بازار اسلاید آمد به عنوان دکتر آنه Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: کنگره این احتمال وجود دارد که سازمان بهداشت جهانی اعلام این یک بیماری همه گیر جهانی اگر آن را همچنان به گسترش از فرد به فرد در خارج از چین است.

معامله گران بوده است, شرط بندی در عمل از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی به stanch اقتصادی خونریزی از شیوع کروناویروس که مختل زنجیره تامین و تهدید به کاهش رشد اقتصاد جهانی. پاول اذعان کرد که این ویروس خود به خود و تلاش برای مهار آن “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

اما روز سه شنبه کاهش نرخ — اولین تحمیل بین تغذیه جلسات از سال 2008 — قبلا پخته شده را به بازار سهام و کمک به درایو روز دوشنبه تجمع که دیدم داو دست آوردن حدود 1,300 امتیاز به گفته ناظران. و آن را بعید است به کاهش درد از این سفر و گردشگری است که رنج می برد بیشتر از “اجتماعی فاصله” ناشی از ویروس کلی گفت.

“نرخ بهره پایین تر می رویم نه برای درمان هر کسی” اوکتاویو Marznei مدیر عامل شرکت از بازار سرمایه مشاوره Opimas گفت: در توییتر. “ویروس ها اهمیتی نمی دهند که خیلی در مورد نرخ بهره است.”

آن سقوط خواهد کرد و در نهایت سقوط به کنگره برای کاهش درد با سیاست های مالی اگر این ویروس منجر به “عمده رکود اقتصادی” با توجه به کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

“اگر زوال منجر به تعطیلی فعالیت های اقتصادی آن را نمی توان در پشت در تغذیه به خاطر کاهش نرخ” Krosby گفت. “آنها فقط باید خیلی شلیک به سمت چپ.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de