شهردار بیل د Blasio گفت نیویورکی اواخر جمعه که هر کسی که احساس می کند به آنفولانزا مانند علائم آینده باید در خانه بمانند.

“اگر شما یک سرفه یا گلو درد فرض آن “چیزی” de Blasio توصیه می شود. “اگر شما haev علائم در خانه بمانند. آیا رفتن به کار می کنند. به مدرسه نمی روند. آیا رفتن به یک رستوران. آیا رفتن به تئاتر” او گفت:.

Hizzoner مشاوره می آید به عنوان پنج آلوده بیماران در حال درمان در اپل بزرگ برای رمان coronavirus.

حدود 2,800 نیویورک باقی می ماند در “خانه انزوا” بیش از نگرانی های است که آنها ممکن است در معرض ویروس مرگبار — و به عنوان شهرستان را در بخش بهداشت و درمان به طور چشمگیری رمپ تا تست در تلاش برای بررسی و حذف آنها.

اما د Blasio اضافه شده او را دیدم هیچ نیاز و در عین حال به استفاده از اورژانس قدرت به اعمال محدودیت در سفر و گردهمایی های اجتماعی به عنوان ترس کوه مورد coronavirus توانایی گسترش به صورت محلی.

“جامعه گسترش به معنی سهولت بیشتری که در این بیماری می توان دلیل آن را در بسیاری از اماکن” د Blasio گفت: در یک بسیار با تاخیر در اواخر جمعه در کنفرانس خبری در این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری امکانات در بروکلین.

“این است که در عین حال با استناد به اورژانس قدرت و من امیدوارم که ما نمی تواند به آن,” او اضافه شده است.

Mayor Bill de Blasio demonstrates what should be the new hand shake with with school chancellor Richard Carranza during a Coronavirus press conference.
بیل د Blasio نشان می دهد که ‘آرنج دست انداز’ پستال با صدراعظم ریچارد Carranza.William C. لوپز/NYPOST

تعداد آلوده در شهرستان باقی می ماند حتی اگر وزارت بهداشت هم اکنون می توانید اجرای صدها نفر از آزمون هر روز de Blasio گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی با استناد به این به عنوان یک اندازه گیری از این شهر موفقیت در نگه داشتن بیماری در بررسی تا کنون.

تلاش برای نگه داشتن coronavirus در چک باید حتی به کارکنان در شهرستان سالن.

بالا de Blasio aide, Avi, خبرچین مورد آزمایش قرار گرفت و پس از پاک پدرش آمد با این ویروس.

فقط به نیویورک شمالی در Westchester, 34 نفر را مثبت برای COVID-19 — و دیگر 1000 در اجباری یا داوطلبانه قرنطينه با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض.

بسیاری از موارد مربوط به یک وکیل که منابع را شناسایی کرده اند که نیو راشل ساکن لارنس Garbuz.

تمام گفته مقامات شمارش 44 امتیاز مثبت آزمون در سراسر امپراتوری دولت که 37 باید ترسیم شده است به Garbuz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im