FEMA مسائل مربوط به ‘فاجعه بزرگ اعلام’ به صورت نیویورک بیش از coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر کرده است یک فاجعه بزرگ اعلام, نیویورک, کانون شیوع کروناویروس در آمریکا, مقامات گفت.

اضطراری اعلام روز شنبه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) آنلاک دسترسی به یک کشور قابلمه $42 میلیارد دلار در کمک های حیاتی از امداد رسانی صندوق به عنوان تعدادی از تأييد نیویورک موارد افزایش می یابد و بحرانی لوازم پزشکی باقی می ماند کمیاب به گفته رهبر اقلیت سنا چارلز شومر.

“با هیچ زمان به هدر دولت توجه به تماس و تایید شده کشور عمده فاجعه اعلامیه در پاسخ به coronavirus حق در اینجا در نیویورک” شومر در بیانیه ای گفت.

“با بیشتر و بیشتر مورد تایید در اینجا هر روز آن را ضروری است که دولت فدرال می کند همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.”

در این بیانیه به طور معمول دستور داد در پی بلایای طبیعی مانند طوفان های شنی و یا دیگر عمده طوفان و جاری شدن سیل حوادث.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صادر ایالت مستند زودتر جمعه به اثر این یکشنبه با بیش از 8000 COVID-19 مورد تایید در نیویورک است.

بیش از 5000 از این موارد در شهر نیویورک که در آن 29 نفر کشته شده اند. یکی از کومو خود و کارکنان خود را در مطبوعات فروشگاه دارای گزارش تست مثبت برای این ویروس به عنوان به خوبی.

کمک خواهد آمد در 75-25 سهم هزینه اما سهم دولت می تواند به کاهش اگر رئیس جمهور تهمت مسائل چشم پوشی با توجه به شومر ،

مقامات بهداشتی دولت از ترس همه گیر خواهد شد به سرعت پایمال تقریبا به 3000 تخت ICU خالی در هر زمان داده شده و حدود 5000-6,000 هواکش در دست است.

کومو را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de