FEMA ارسال 250 آمبولانس, 500 EMTs برای کمک به نیویورک با کروناویروس بحران

دولت فدرال ارسال 250 آمبولانس و 500 EMTs و امدادگران به اپل بزرگ برای کمک به این شهر ادعا با “بی سابقه” له از تماس با 911 در coronavirus همه گیر اعلام کرد.

بیشتر وسایل نقلیه و پرسنل اعزام توسط فدرال اضطراری و مدیریت سازمان کمک خواهد کرد که انتقال بیماران از پر ازدحام امکانات مانند المهرست بیمارستان در کوئینز برای ساختمان های با فضای بیشتر شهرداری گفت. آنها همچنین کمک به FDNY پاسخ به تماس های اضطراری.

“ما EMTs و امدادگران روبرو هستند و تعداد بی سابقه ای از پزشکی تماس در هر روز. شده است وجود دارد هرگز یک زمان شلوغ در تاریخ اورژانس در شهر نیویورک گفت:” آتش کمیسر دانیل نیگرو.

“ما بسیار سپاسگزار برای این کمک از FEMA را که یک تاثیر فوری به 911 سیستم و تا حد زیادی کمک به مردان و زنان ما در خط مقدم از این بیماری همه گیر” او ادامه داد.

“ما افتخار می کنیم برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان و مردم نیویورک که ما همه با هم کار کنند برای کمک به راهنمای شهر ما دولت ما و کشور ما از طریق این زمان دشوار” اضافه شده تام فون Essen, FEMA مدیر منطقه ای و سابق FDNY کمیسر تحت شهردار رودی جولیانی.

مقامات تاکید کرد که نیروهای جدید باید تنها 911 تماس بگیرید اگر یک اورژانس پزشکی است. تماس سیستم دیده می شود 50 درصد افزایش بیش از حد نرمال روزانه حجم. افرادی که بیمار هستند اما نیاز به بستری شدن در بیمارستان باید تماس 311 و یا دکتر خود, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>