FEMA آهسته راه رفتن $325M کمک در نیویورک عمومی بیمارستان شومر می گوید

مقامات فدرال در حال آهسته قدم زدن $325 میلیون دلار به شدت نیاز به کمک برای شهرستان, بیمارستان های دولتی برای پوشش coronavirus هزینه های دیابت چاک شومر اتهام در نامه ای به دست آمده توسط پست.

“شهر نیویورک به دنبال مراحل مشخص شده توسط FEMA کنگره بیش از دو برابر اندازه امداد رسانی صندوق و در عین حال این شهر هنوز موفق به دریافت بودجه آن به شدت نیاز دارد” نوشت: آمریکا و رهبر حزب دموکرات و جانباز بروکلین داشتند ، “این است که باید ثابت شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

رئیس جمهور تهمت اولین بار اعلام کرد نیویورک یک فاجعه بزرگ برای باز کردن به شدت مورد نیاز فدرال کمک در 20 مارس.

کنگره سپس تایید 45 میلیارد دلار برای کمک به دولت های محلی پوشش coronavirus هزینه های مانند “اورژانس خدمات پزشکی اضطراری پناه, و اضطراری مدیریت هزینه های عملیات” نامه متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا پول جدید به قانون در مارس 27 — و این شهر بیمارستان های عمومی سیستم بهداشت + بیمارستان فرستاده شده $650 میلیون همه گیر هزینه های مربوط که در همان روز.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال قرار است برای انتخاب کنید تا نیمی از tab — $325 میلیون و برش چک با همه علت عجله. اما پس از چند روز تاخیر شهرستان سالن رسیده به شومر را امتحان کنید و فضولی پول سست است.

پول مهم است که هر دو شهر نیویورک و ایالت نیویورک صورت گسترده بودجه بحران لطف بزرگ جدید همه گیر هزینه های مربوط و سقوط درآمدهای مالیاتی با توجه به این تعطیلی به معنای حاوی ویروس است.

FEMA کاهش یافته و درخواست های مکرر برای اظهار نظر.

گزارش های اضافی توسط استیون نلسون در واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im