فراری و فیات می خواهید برای کمک به ایتالیا را هواکش

فراری و فیات کرایسلر در حال مذاکره با بزرگترین ایتالیا یک تولید کننده برای کمک به افزایش تولید از زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات هستند که به فوریت مورد نیاز در coronavirus بحران شرکت را با خود بردند.

ایتالیا است که در کانون همه گیر و آن دولت سوار بر یک گسترش تعداد تخت های مراقبت ويژه که بسیاری از آنها نیاز به فن برای نگه داشتن بیماران زنده با در نظر گرفتن بیش از تنفس توابع.

Siare مهندسی در شمال ایتالیا که در آن مرگ و میر نزدیک به 3000 و بالا رفتن به شدت در مذاکرات با خودروسازان ایتالیایی فیات کرایسلر و فراری و ایتالیایی تولید کننده قطعات Marelli به برخی از قطعات منبع دیگران و احتمالا با کمک مجلس هواکش.

جیانلوکا Preziosa, Siare رئیس اجرایی گفت که این دو صنعت به اشتراک گذاری برخی از تخصص و با هر دو یک کسب و کار و خودروسازان با تکیه به شدت در الکترونیک و همچنین پنوماتیک.

“ما در حال صحبت کردن به فیات کرایسلر فراری و Marelli سعی کنید به درک اگر آنها می تواند به ما قرض دادن یک دست در این فرایند برای, الکترونیک, بخش,” او گفت خبر داد.

رم خواسته است Siare به سطح شیب دار بالا ماهانه خود از تولید هواکش از 160 تا 500 بعد از ویروس بحران چپ در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی در حاد پریشانی Preziosa گفت.

یک سخنگوی Exor پدر و مادر هر دو FCA و فراری گفته است که جلسات با Siare قرار گرفته بود روز پنج شنبه به مطالعه امکان سنجی ایده و تصمیم گیری شد و انتظار می رود در ساعات آینده.

او گفت که دو گزینه اصلی بودند در نظر گرفته می شود: یا به کمک Siare مهندس ظرفیت افزایش در کارخانه خود را با حمایت از تکنسین های ارائه شده توسط FCA و فراری و یا برون سپاری تولید ونتیلاتور قطعات به خودروسازان’ امکانات.

یک منبع آشنا با این موضوع گفت که فراری خواهد بود آماده برای شروع به ساخت یک بخش آن معروف مرنللو ستاد نهفته است که نزدیک به Siare کارخانه اما لوکس خودروساز هنوز به تصمیم گیری نهایی است.

Siare را Preziosa گفت که یکی دیگر از مزیت های همکاری با خودروسازان شد و قدرت خرید خود را و آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای به دست آوردن قطعات است که خود شرکت کوچک بود در تلاش برای امن میان coronavirus مربوط به اختلال در عرضه جهانی زنجیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>