آتش جزیره لایروبی متوقف برای ‘اورژانس’, ساحل, پروژه نزدیکی Mar-a-لاگو

فدرال ساحل-دوباره پر کردن پروژه در نزدیکی Mar-a-لاگو لایروبی تا برخی از احساسات بد در آتش جزیره است.

دو پست-ساحل شنی-جایگزینی پروژه های در حال متوقف بنابراین خدمه و بیل را می توان نقل مکان کرد به یک به اصطلاح “اورژانس” در ساحل, پروژه کمتر از یک مایل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نخل در ساحل رفت و آمد مکرر.

“خانه های ما را شستشو دور” fumed کارن Kee, رئيس جمهور از اقیانوس خلیج پارک انجمن است که گدایی برای شن و ماسه پر از 2012 طوفان شسته بسیاری از آتش سوزی جزیره محله تپه و ساحل.

“آن بیرون آمد از هیچ جا” Kee گفت: ارتش سپاه در اطلاعیه ای که در آمد Feb. 13 کنفرانس تماس بگیرید.

Kee گفت که او نیز اتفاق می افتد به یک خانه در پالم بیچ “20 دقیقه از جنوب کاخ سفید.”

“من می دانم که وجود دارد این است که فرسایش وجود دارد اما نیز وجود دارد یک دیوار دریا” گفت: Kee. “آنها یک دیوار دریا. ما لازم نیست که یک دیوار دریا. ما خانه های که در حال شستن دور است.”

چاک شومر سناتور. لعنتی فدرال برای به طور ناگهانی و مرموزی تغییر اولویت است.

“ارتش فلوریدا واقعی تبیین کنند که چرا و چگونه آنها کشیده لایروبی ما به شدت مورد نیاز در اینجا در لانگ آیلند به پالم بیچ” شومر گفت: پست. “ارتش سپاه باید تکمیل طوفان حفاظت کار در لانگ آیلند قبل از رفتن به دریا یک لاگو. در روح آفتاب دولت ما نیاز به درخشش نور در ساخته شده است که تماس به طور ناگهانی شهامت نیویورک لایروبی کشتی از جزیره بود ،

سپاه مهندسان ارتش گفته مقامات محلی آن پیمانکار هفته دریایی خواهد بود با آن دو هاپر بیل در زمان به پایان ساحل-پر کردن پروژه در آتش جزیره نقطه O’ جنگل و اقیانوس خلیج پارک محله قرارداد ژوئن 19, تکمیل, تاریخ, بر اساس یک سند به دست آمده توسط پست.

اما سپاه مهندسان ارتش بستری در پست این هفته که پالم بیچ پروژه بود و نه یک “اورژانس” — با وجود این تعبیر در خود سند و نزدیکی آن به رئیس جمهور تهمت جنوبی کاخ سفید صرفا یک تصادف است.

Waves crash over the seawall onto A1A in Palm Beach today.
امواج سقوط بر روی دیوار یا سد دریایی بر روی A1A در پالم بیچ امروز.ZUMAPRESS.com

“این مطلقا هیچ چیزی برای انجام با این واقعیت است که آقای ترامپ اتفاق می افتد به زندگی را از جایی که این اتفاق می افتد گفت:” دیوید Ruderman سخنگوی سپاه’ جکسون منطقه. “وجود دارد هیچ ارتباطی ندارند.”

Ruderman گفت: سپاه را ندارد تماس برای نقل مکان بیل و که آن را به حال شده است یک “عملیاتی تصمیم” توسط پیمانکار بیش از آن که آنها تا به حال هیچ کنترل.

دولت فدرال منبع این اختلاف که گفته نیویورک ارتش سپاه و مقامات را مجبور به تصویب هر پیمانکار درخواست برای تعطیل کردن یک کار و حرکت به یکی دیگر. هفته دریایی نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

Ruderman نمی تواند توضیح دهد که پر کار بود اولویت بالاتر به عنوان دور به عنوان حفاظت از ساحل جوامع است.

پالم بیچ پروژه را پوشش 2.8-کشش مایل بین Casa Bendita و انجیر هندی جاده است که همچنین شامل شهر Midtown ساحل پالم بیچ پست به تازگی گزارش شده است. انتهای جنوبی منطقه کار انجیر هندی جاده حدود 5000 متر از دریا یک لاگو اموال خط.

به عنوان آتش ساکنان جزیره fumed پالم بیچ شهردار گیل Coniglio و ارتش و سپاه بزرگان در زمان بخشی در پیشگامانه مراسم هفته گذشته به حلقه در این پروژه که هزینه خواهد شد بیش از 19 میلیون دلار.

آتش جزیره پروژه در جریان بوده است از سال 2012 در هزینه بیش از $230 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im