اولین coronavirus مورد گزارش شده بود در پایتخت کشور است.

یک مرد در 50s خود را زندگی می کند که در واشنگتن, دی سی, تست مثبت برای COVID-19 شنبه, شهردار موریل Bowser خود گفت.

بیمار شروع به برگزاری نمایشگاه نشانه ها در اواخر فوریه و در بیمارستان بستری شد به صورت محلی در مارس 5, او گفت:.

این مورد در نظر گرفته می شود در نتیجه جامعه گسترش یابد چرا که این مرد به نظر نمی رسد به سابقه مسافرت های بین المللی و یا هر گونه تماس نزدیک با مورد تایید شده.

“با آزمون بازده presumptive, مثبت, d. C. سلامت آغاز شده است تحقیقات خود را در همراهی با CDC دستورالعمل” Bowser خود گفت. “این بررسی شامل تماس با ردیابی و ارائه راهنمایی در مراحل بعدی برای مراقبت.”

D. C اولین بیمار اعلام شد در مدت کوتاهی پس از آن آشکار شد که شرکت کنندگان سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس پس از بازگشت از چهار روز رویداد هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد.

این کنفرانس برگزار شد و فقط در خارج از پایتخت و با حضور هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

سازمان دهندگان گفت: بیمار آزمایش مثبت شنبه و در معرض ویروس قبل از حضور در این رویداد و تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور و یا معاونت در این بار گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن خار هر گونه نگرانی به عنوان ویروس رخنه کرد و نزدیک به کاخ سفید است.

“من نگران نیست در همه” رئیس جمهور گفت شنبه.

وقتی از او پرسیدند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم مطبوعات در تظاهرات به عنوان تعدادی از آلوده آمریکایی ها همچنان به افزایش, با بیش از 400 موارد مستند شده توسط شنبه شب.

“ما نگه فوق العاده ای تظاهرات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی