اولین نیویورک زندانی با کروناویروس می میرد در خواندن و

یک زندانی در خواندن و Correctional Facility با کروناویروس درگذشت, به مناسبت اول تایید مرگ یک زندانی مبتلا به این بیماری در نیویورک است.

وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت تایید کرد که 58 سال سن ژوئن Mosquero که قفل شده شده بود تا در آواز خواندن آواز خواندن در Westchester County, درگذشت مارس 30.

این Westchester County دفتر معاینات پزشکی تایید شده در روز پنج شنبه که Mosquero تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما که علت دقیق مرگ را تعیین نمی شود برای حدود سه هفته بیشتر.

Mosquero انجام شد زمان برای جرایم جنسی است که شامل درجه اول البته از رفتار جنسی با کودک با توجه به مدارک دادگاه.

به عنوان پنج شنبه, 24 نیویورک دولت 43,000 زندانی زندانیان باید آزمایش مثبت برای coronavirus را 11 parolees.

در ضمن 176 بخش 29,000 کارکنان تایید شده است با آلوده مرگبار اشکال.

دیوید لوتر معاون رئیس جمهور از منطقه جنوب به ایالت نیویورک اصلاح افسران پلیس و خیرخواه انجمن گفت Gothamist/WNYC که شش زندانی کردن حدود 700 در خواندن و باید آزمایش مثبت برای coronavirus را 29 اصلاحات افسران.

هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر گزارش شده از محلی و یا زندان های فدرال در شهر نیویورک است.

در پاسخ به گزارش Mosquero مرگ از آزادی مشروط آماده سازی پروژه و انتشار پیری افراد در زندان به کمپین منتشر شد بیانیه مشترک خواستار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به اعطای عفو به “هزاران نفر” از زندانیان به عنوان تایید coronavirus موارد کوه.

“ما شده است هشدار فرماندار کومو که این آینده شد. برای هفته ما بالا کارشناسان بهداشت عمومی و هزاران روزمره نیویورکی التماس کرد او را به استفاده از خود بخشش برای آزادی افراد مسن و دیگران در زندان با سیستم ایمنی بدن” بیانیه می خواند.

“ما می دانستیم که مردم به مرگ” بیانیه ادامه می دهد.

هفته گذشته کومو متعهد به انتشار 1,100 از زندانیان که در حال برگزار شد noncriminal نقض آزادی مشروط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de