اول ما مهاجر از چین به کروناویروس به اشتباه منتشر شده از بیمارستان

اول ما مهاجر از چین تایید کرد که coronavirus بود به اشتباه منتشر شده از یک سن دیگو بیمارستان به عنوان یک نتیجه از یک botched نتیجه آزمون نشان داد که او آلوده نیست با توجه به گزارش.

بیمار شد و تخلیه هفته گذشته در یک پرواز از مرکز شهر ووهان گرفته و به UC سان دیگو بهداشت که در آن او قرار داده شد در انزوا همراه با سه نفر دیگر پس از نشان دادن علائم ممکن است از این ویروس سی ان ان گزارش شده است.

پس از اولیه آزمون توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری نشان داد که آنها به این ویروس در آنها منتشر یکشنبه و بازگشت به 14 روز در قرنطینه فدرال در Marine Corps Air Station, Miramar, UC سان دیگو بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“امروز صبح مقامات CDC توصیه سن دیگو (شهرستان) بهداشت عمومی است که آزمایش های بیشتر نشان داد که یکی از چهار بیماران آزمایش مثبت (رمان coronavirus)” در بیانیه ای گفت:.

“تایید مثبت بیمار بازگردانده شد به UC سان دیگو بهداشت برای نظارت و انزوا تا پاک توسط CDC برای آزادی” به آن اضافه شده است.

فرد دیگری در میرامار نیز در بیمارستان بستری شد دوشنبه شد و در حال آزمایش برای coronavirus آوردن مجموع از میرامار قرنطینه به هشت.

هر دو بيمار “در حال انجام هست و باید حداقل علائم” UCSD گفت.

Marine Corps Air Station Miramar, in San Diego.
Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.AP

این دانشگاه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به San Diego Union Tribune که آلوده مهاجر نه تنها قدم زدن به بیرون از بیمارستان به سر به عقب به میرامار.

“بیمار سمت چپ UC سان دیگو بهداشت همان راه آنها وارد با تمام اقدامات احتیاطی گرفته است ، “بیمار با پوشیدن ماسک در هر سی دی آموزش. فدرال مارشال حمل و نقل بیمار در حالی که با پوشیدن حمایت می کند.”

معلوم نیست چه مدت بیمار بود و در پایه قبل از مقامات متوجه شدم که فرد منفی نتیجه آزمون بود در واقع مثبت است. این بیانیه نشان می دهد بیمار از بیمارستان مرخص شد, پنج شنبه و بازگشت جمعه اما در زمان های خاص بودند مشخص نشده است.

سن دیگو – مورد هفتم در کالیفرنیا است 13th تایید می شود در ایالات متحده است. یازده نفر از این موارد تایید شده است در افرادی که به تازگی از سفر به ووهان. دو نفر دیگر موارد از فرد به فرد انتقال است.

تا پایان روز شنبه, 1,016 تا به حال رسما درگذشت coronavirus و تعدادی از عفونت در چین رشد به بیش از 42000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر