جا معذرت خواهی برای ‘به وضوح نژادپرستانه’ فارغ التحصیلان مد نشان می دهد

مؤسسه مد تکنولوژی عذرخواهی سهشنبه برای آن “نژادپرستانه” فارغ التحصیلان مد نشان می دهد که مدل اول باند غول پروتز گوش و لب و ابرو پر پشت.

متناسب با رئیس جمهور دکتر جویس F. قهوه ای در دفاع از قصد این مفهوم گفت: آن بود که قرار بود در مورد مسابقه اما که مدرسه “شکست خورده … به رسمیت شناختن خلاق بیانیه ای که می تواند عواقب منفی داشته باشد.”

“در حال حاضر به نظر نمی رسد که هدف اصلی از طراحی و استفاده از لوازم جانبی یا خلاق جهت نشان دادن این بود که یک بیانیه در مورد نژاد; اما, آن است که در حال حاضر نکته آشکار شده است که در نتیجه گفت:” قهوه در طولانی مدت در بیانیه ای.

“برای این که ما عذرخواهی می کنیم — به کسانی که در این نمایش به دانش آموزان و به هر کسی که شده است جرم آنچه که آنها را دیدم.”

امی لفور یک آمریکایی آفریقایی مدل های شرکت کننده در این نمایشگاه برگزار شد در اوایل این ماه گفت: پست در هفته گذشته که او احساس عمیقا ناراحت کننده و حاضر به پوشیدن “به وضوح نژادپرستانه” لوازم جانبی مانند “میمون گوش” و اندازه ،

“من ایستاده بود تقریبا آماده برای شکستن گفتن کارکنان که من احساس فوق العاده ناراحت کننده با نیاز به پوشیدن این قطعه که آنها به وضوح نژادپرستانه” لفور, 25 گفت: در آن زمان.

“به من گفته شد که آن را خوب به احساس ناراحت کننده برای تنها 45 ثانیه است.”

این نمایش برگزار شد در نیویورک هفته مد در منهتن Pier59 Studios و صورتحساب به نمایش گذاشتن کار از 10 دانش آموختگان از تناسب مراسم تحلیف کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در کلاس طراحی مد.

ناظران گفته پست که طرح های ایجاد شده اخیر مناسب فارغ التحصیل از چین که به نظر نمی رسد به درک نژادی لایههای کار خود را. مفهوم اصلی نامیده می شود برای برجسته کردن “ویژگی های زشت از بدن” به گفته یک شاهد.

این نمایش به کارگردانی جاناتان Kyle کشاورز یک جا استاد و رئیس جدید وزارت امور خارجه مد طراحی و تولید شده توسط ریچارد Thornn مدیر خلاق از مد شرکت تولید نام LDN.

قهوه ای در بیانیه خود اشاره نکرد کشاورز یا Thornn با نام اما گفت: این موسسه باید متوقف لوازم جانبی از ضربه به باند فرودگاه.

او مبهم از “چند گام” خواهد بود که گرفته شود برای جلوگیری از توهین خروجی از دانشجویان و فارغ التحصیلان از جمله بحث با مدرسه تنوع شورای دانشکده سنا ایالات کالج کارکنان و دولت های دانشجویی انجمن.

“در نتیجه ما باید به عنوان مربیان برخی از ما در حال ارائه به دانش آموزان فرهنگی و تاریخی دیدگاه های آنها نیاز به آنها را متوجه خود دید هنری” براون رفت. “به طور همزمان ما باید ارائه راهنمایی به طوری که آنها به رسمیت شناختن و احترام پتانسیل خطرات و عواقب ناخواسته از خلاقیت خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>