پنج عضو میسوری خانواده تست مثبت برای coronavirus

پنج عضو یک خانواده در ایالت میسوری گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus — از جمله یک معلم مهد کودک در یک مدرسه که در آن چند تن دیگر مربیان باید قرارداد ویروس.

جین Weinhaus, 63, و خانواده در منطقه سنت لوئیس از جمله همسرش دو بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در قانون باید تمام آزمایش مثبت محلی وابسته به NBC گزارش داد.

Weinhaus در حال صرف چند روز در یک ماسک در ابتدا پس از پایین آمدن با یک سرفه و پسرش رایان گفت: خروجی. شوهر, Michael, فقط دو درب از او در ICU جایی که آنها در حال درمان.

“که در آن همه آغاز شده و با سرفه و چیزی که بعد از شما می دانید, آن را نه بهتر” رایان گفت.

رایان 32 و بقیه خانواده به نظر می رسد که تا به حال یک زمان آسان تر در حال بهبود است. برادر جیسون است که “تقریبا به 100 درصد” پس از در حال توسعه یک تب و درد تنگی نفس و سرفه با توجه به رایان.

“من انتظار خودم برای تست مثبت و یا به برخی از این نشانه ها را, اما آن اتفاق می افتد به کسی” رایان گفت. “این فقط در افراد مسن.”

جین با این نسخهها کار در دوران کودکی مرکز است که پس از توقیف دیگر معلمان و پدر و مادر پایین آمده اند با این ویروس خروجی گزارش شده است.

او بهبود به نقطه گرفته شده او ونتيلاتور.

“ما هنوز اقدام با احتیاط و با احتیاط خوش بینانه است که او می تواند باقی می ماند کردن ونتیلاتور در طول تمام این” رایان گفت.

رایان تاکید کرد که هر کس نیاز دارد به مراقبت از خود و ماندن در خانه های خود.

“این حتی خیلی در مورد شما حفاظت از خودتان, اما آن را به شما در حفاظت از مردم در خارج و همچنین” رایان گفت. “آنقدر هوشمند باشد. اقامت در خانه خود را. شما می دانید, به دنبال کت و شلوار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>