پنج نفر در ارتباط با مواد مخدر حلقه — از جمله نیوجرسی اصلاح افسر

لانگ آیلند مقامات دوشنبه اعلام کرد حذف یک دلار چند bicoastal قاچاق مواد مخدر و دستگیری پنج نفر از جمله یک نیوجرسی اصلاح افسر.

“قدر از این توزیع مواد مخدر حلقه عظیم” Suffolk County, دادستان منطقه تیموتی Sini در بیانیه ای گفت. “نه تنها این سازمان همچنان خود را بدون اجازه عملیات در طول coronavirus همه گیر آنها نیز بهره برداری محدود در دسترس بودن برخی مواد مخدر در طول بحران بهداشت و درمان برای تولید و حتی بیشتر سود خود را از فروش.”

آنتونی Cyntje, 22, از پاسائیک شد arraigned یکشنبه در یک تعداد هر یک از جنایی در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و توطئه و منتشر شد بدون وثیقه. او با این نسخهها کار به عنوان یک اصلاح افسر در ترنتون توجه کنند.

محققان اعدام حکم جستجو در شش مکان در ژوئن 27 و کشف و ضبط 18 کیلو کوکائین و هروئین 1.5 میلیون دلار به صورت نقدی حدود 4000 قرص اکسی کدون نه سلاح گرم و مواد مخدر متعلقات با توجه به Suffolk County دا.

کوکائین یک خیابان به ارزش 1.6 میلیون دلار و هروئین $520,000, مقامات گفت. متعدد خودروهای لوکس نیز به دست گرفت.

اعضای این حلقه به دست آمده $2.1 میلیون ارزش مواد مخدر یک هفته از سواحل غرب و حمل و نقل آنها را به Suffolk County طریق هواپیما و ماشین و حامل نامه خدمات, مقامات گفت.

برایان سالیوان, 24, از لک گرو جیمز Sosa, 25, از ودینگ ریور و Dawshawn جونز, 33, از پاسائیک شد arraigned یکشنبه به اتهام به عنوان عامل عمده قاچاقچیان مواد مخدر جنایی در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و توطئه است.

سالیوان برگزار شد $7.5 میلیون پول نقد وثیقه Sosa بر 5 میلیون دلار پول نقد وثیقه و جونز در 2.5 میلیون دلار پول نقد وثیقه.

Anthony Leonardi, 46, از کرم بود arraigned در یک تعداد از توطئه و اعطا نظارت و انتشار است.

بازداشت شد و در نتیجه در دراز مدت بررسی انجام شده توسط DA دفتر Suffolk پلیس و اداره مبارزه با مواد مخدر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *