فلوریدا, پلیس, گیر افتاد, مشت زدن مرد غیر مسلح در تصویری می شود ابقاء

یک افسر پلیس فلوریدا که به حالت تعلیق در آمد برای مشت زدن یک مرد غیر مسلح در خارج از هتل پاک شده از تخلف توسط دادستان و امور داخلی محققان.

ساحل میامی افسر Adriel Dominguez – که در بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم cold-cocking لوول Poitier جونیور در یک رستوران در خارج از مرغ سقا هتل در دسامبر 2018 – در نیروی پس از بررسی توسط Miami-Dade دولت دادستان که او با استفاده از مقدار مناسب از نیروی پس از تهدید توسط مرد میامی هرالد.

در یادداشتی که پاک Dominguez در اکتبر دادستان گفت: پلیس می تواند منطقی اعتقاد Poitier بود “در مورد ضربه او را” به عنوان انسان ساخته شده یک ژست تهاجمی پس از ظاهر برداشتن چیزی از نزدیکی یک جدول.

این فیلم پس از آن نشان می دهد Poitier نزدیک شدن به Dominguez و گفت: “چی ؟ چه ؟ ” در پلیس صورت باعث افسر به پاسخ با یک دست راست ارسال Poitier به زمین فورا.

“سازمان دیده بان خود را, جوانه” کسی که در این فیلم گفت: درست قبل از یک پانچ حذفی.

ساحل میامی رئیس پلیس ریچارد Clements گفت: پلیس “نیست همیشه خوب” اما گفت: Dominguez پاسخ کاهش یافت و در بخش دستورالعمل ها.

Officer Adriel Dominguez punches unarmed homeless man Lowell Poitier Jr.
هنوز هم از این فیلم از این حادثه.مایکل Pizzi

“اعتقاد من این است که یکی از آن موارد” Clements گفت هرالد شنبه. “[Poitier] بود در دفتر چه تصور می شود یک موضع مبارزه. در این صورت افسر واگردانی به آموزش خود را. این یک distractionary ضربه.”

در حالی که Dominguez پاک شد در مورد دو نفر دیگر از افسران که به اشتراک گذاشته شده تصویری از پانچ شده منظم از جمله ساحل میامی افسر آلفردو گارسیا که یک هشدار نوشته شده است در ماه جولای برای “تولید و توزیع غیر مجاز در نسخه” ضبط شده از بدن او را فرسوده دوربین هرالد.

گارسیا با استفاده از تلفن همراه خود را برای ضبط فیلم و سپس ارسال آن را بر روی رسانه های اجتماعی با توجه به روزنامه.

دیگر افسر فردریک Dominguez که مربوط است به Adriel Dominguez شده است اطلاع از 10 ساعت تعلیق برای انتشار یک کپی از گارسیا ضبط به وکیل مایکل Pizzi. پلیس خواسته بود Pizzi به “رو به جلو آن را به مقامات مناسب” را به عنوان او به دنبال whistleblower, حفاظت, گزارش روزنامه.

Pizzi, در ضمن, محکوم کرد, دادستان برای عدم به پرونده اتهامات علیه Adriel Dominguez به عنوان مشتری خود را همچنان به مبارزه خود تعلیق.

“چه رسوایی” Pizzi به این روزنامه گفت. “بر اساس این راه به کار گرفته شد این فصل باز مردم بی گناه. آن را ظالمانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>