فلوریدا پلیس به حالت تعلیق در رابطه با اتهام خشونت قربانی

یک افسر پلیس فلوریدا متوقف شده است برای داشتن رابطه جنسی با یک زن تنها چند روز پس از دستگیری او ادعا داخلی سو استفاده کننده با توجه به گزارش.

دیتونا بیچ افسر Johnathon جکسون را در خدمت پنج روز تعلیق برای “غیر حرفه ای ارتباط” او آغاز شده و با 41 سال, چهار روز پس از تخت فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی برای تشدید باتری با توجه به امور داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط دیتونا بیچ اخبار-مجله.

این زن ناشناس ادعا کرد که جکسون “به دروغ او را قربانی او [و] در زمان استفاده از او در حالی که در یک دولت آسیب پذیر” هنگامی که این جفت ارز تا به حال رابطه جنسی کمتر از یک هفته پس از بازداشت او پس از آن-پسر پاتریک Hildebrandt در ارتباط با خشونت خانگی تماس در ماه جولای سال 2019 با توجه به امور داخلی پروب.

جکسون برای اولین بار رفت به زن در آپارتمان محل سکونت پس از او گزارش حمله. Hildebrandt حال ترک محل اقامت قبل از جکسون وارد دستگیر شد اما در کار خود را روز بعد با توجه به گزارش.

پس از دستگیری جکسون خواسته زن در تاریخ “را برای آنچه اتفاق افتاده است در روز تولد او” با دوست پسر خود در این گزارش با توجه به اخبار مجله.

زن گفت: محققان او موافقت کرد اما گفت که او نگران بود در مورد اجازه دادن به افسر پلیس به خانه اش.

“او گفت که او نمی دانست اگر او در حال رفتن به دریافت دستگیر نمی دانم چه جکسون انگیزه شد که او دروغ گفته و او از ترس او هر چه او [sic] می خواستم” این گزارش گفت:.

جکسون بخشی از گفت تحقیقات که او می خواست برای شروع یک رابطه شخصی با زنی چون او احساس “آنها تا به حال ساخته شده است یک رابطه دوستانه با یکدیگر” و با توجه به نامشخص مسائل شخصی در زندگی خود گزارش روزنامه.

جکسون بود وظیفه در زمان او رفت به خانه. این جفت ارز در, جنسیت بر روی یک تخت جلوی مبل-تخت پس از گرفتن آبجو از 7-Eleven در این نزدیکی هست. زن آغاز تماس به عنوان آنها به تماشای تلویزیون بر اساس این گزارش.

افسر که رد تماس زن برای سکس ادعا کرد که او تنها در نظر گرفته شده برای تماشای تلویزیون با او “مجبور مسئله و او رفت و همراه با آن” در این گزارش آمده.

“او توصیه کرد که او می دانست آنچه که او انجام شده بود اشتباه بود اما نمی دانم چرا او را متوقف نمی اقدامات خود را قبل از مقاربت” سند متحده است.

این برخورد جنسی با جکسون led دادستان به پرونده اتهام جنایت از تشدید باتری در برابر Hildebrandt که استعفا از فلوریدا گشت بزرگراه به دلایل شخصی هفته پس از این حادثه گروه مقامات به این روزنامه گفت.

هیچ شواهدی پیدا شد که جکسون با استفاده از موقعیت رسمی خود را به “دستکاری و یا استفاده” از این که مشخص شد توسط محققان به عنوان شرکت کنندگان حاضر در برخورد با روزنامه ،

جکسون که در حال حاضر بدست آورده $45,395 به عنوان یک افسر منابع مدرسه بوده است یک افسر پس از مارس 2016. دیگر زنان مشابه ساخته شده اند اتهامات علیه او در زمان خود به عنوان یک پلیس محققان گفت.

جکسون کاهش یافته است به بحث در مورد روبرو می شوند که رسیده از نظر WFTV گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im