فلوریدا coronavirus پیشنهاد را ترک یانکی ها از دست

اگر فلوریدا مقامات تصویب stay-در-خانه سیاست یانکی ها شده اند که در George M. Steinbrenner زمینه می تواند مجبور به توقف کار در خارج و دریافت درمان.

که به احتمال زیاد منجر به هارون قاضی, Giancarlo استانتون DJ LeMahieu تایلر وید Clint Frazier, میگوئل اندوجر و لوئیس سورینو با چالش پیدا کردن یک محل به کار کردن.

که آسان نخواهد بود با بسیاری از فلوریدا ورزشگاه بسته با توجه به کوروناویروس.

با توجه به تالاهاسی دموکرات فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی Freid به نام رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به پیاده سازی یک ایالت اقامت در خانه سیاست. DeSantis گفت که او تمایلی به تلاش “چیزی که مردم نمی خواهند به خرید” و نمی تواند پایدار و موثر است.

زمانی که باقی مانده از بهار آموزش لغو شد مارس 12 و شروع فصل به طور منظم با تاخیر یانکی ها ” بازیکنان رای دادند به اتفاق آرا به باقی می ماند در تمپا به کار کردن و آماده برای تعقیب یک سری جهانی عنوان زمانی که فصل آغاز شده است. اما دو یانکی ها جزئی leaguers آزمایش مثبت و بسیاری از عمده leaguers و مدیر Aaron Boone رهبری خانه.

Clint Frazier
کلینت Frazierچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

باید Steinbrenner زمینه بود از حد به بازیکنان, از آن خواهد شد یک ناامیدی به آنها را فراتر از داشتن یک کلاس اول تسهیلات که در آن آنها می توانند آمار و فراموش دفاعی دریل.

قاضی که rehabbing استرس شکستگی از بالا سمت راست دنده امیدوار بودم این زمینه باز مانده است.

“آنها نوع به ما گفت که ما می توانید انجام دهید هر آنچه اما من در اینجا قرار دهید تا من نیز ممکن است در اینجا ماندن و کار کردن با بچه ها ما باید به عنوان طولانی به عنوان آنها را تعطیل نمی ما. که بزرگترین نگرانی” قاضی روز جمعه گفت. “نکته مهم این است که آنها باید این باز به طوری که ما می توانید به اینجا می آیند و انجام برخی از بیس بال فعالیت و اقامت آماده است.”

LeMahieu گفت Steinbrenner زمینه خوب بود برای ذهن و بدن است.

“من واقعا نمی خواهم برای رفتن به خانه. من اینجا می مانم. شخصا آن را نگه می دارد من عاقل. حداقل کار کردن و انجام برخی از بیس بال چیزهای” میشیگان ساکن گفت: قبل از صبح پنجشنبه تمرین. “تمام ورزشگاه در میشیگان بسته است و هوا سرد است. آن را به خوبی خارج شود و کار کردن. من فکر می کنم این است که بهترین مکان در حال حاضر.”

تایلر وید گفت: Steinbrenner زمینه ارائه پتو امنیت در برابر ویروس.

“من از آمدن به اینجا. من اعتماد همه در مرکز همه چیز تمیز است و مردم با پوشیدن دستکش. من می بینم مردم هنگامی که آنها را لمس چیزی آنها را خاموش دستکش و پرتاب آن را دور” وید روز جمعه گفت. “آینده در اینجا من تقریبا احساس می کنم این است که امن ترین محل می شود.”

پرسید: اگر او تا به حال یک طرح اگر Steinbrenner زمینه توقیف Wade گفت: “من نمی دانم که چیزی است که من را به فکر کردن در مورد. شاید آریزونا وجود دارد بسیاری از بچه ها در خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>