فلوریدا, زن و شوهر, ازدواج شده, 51 سال می میرند از coronavirus شش دقیقه از هم جدا

یک بازنشسته زن و شوهر فلوریدا به عنوان جدایی ناپذیر در طول 51 سال از ازدواج نیز جدایی ناپذیر در مرگ — مرگ از COVID-19 روز یکشنبه تنها شش دقیقه از هم جدا.

استوارت بیکر 74 و آدریان بیکر, 72, از بوینتون ساحل, شدند, شده, سالم, قبل از ابتلا به کروناویروس در اواسط ماه مارس سی ان ان گزارش شده است.

استوارت بود ضربه سخت تر توسط این ویروس در ابتدا و او بستری در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

آدریان در ضمن تا به حال شده است دوره نقاهت در خانه, اما وضعیت او بدتر زمانی که او آموخته است که شوهر او در ICU شبکه گزارش شده است.

زمانی که هر دو در نظر گرفته شد به مرگ نزدیک آنها نقل مکان کرد و به همان آسایشگاه اتاق و گرفته خود هواکش به طوری که آنها می تواند با هم می میرند.

مرگ خود را نشان داد توسط پسر خود را, دوستان بیکر دیرین NFL عامل.

“در loving memory of my mom and dad – لطفا را سخت و حق انتخاب و جلوگیری از گسترش این ویروس” پسر گفت: در یک حرکت تصویری در توییتر.

“تا زمانی که شما آن را لمس و یا لمس کسی شما می دانید و یا شما از شنیدن داستان شما نوع احساس از آن حذف شده” بیکر رئیس منحصر به فرد ورزشی گروه سی ان ان گفت.

“امیدوارم پدر و مادر من عبور نمی کند رفتن بیهوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>