فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید coronavirus ‘به نظر نمی رسد به تهدید’ بچه ها

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ادعا کوروناویروس “به نظر نمی رسد به تهدید” بچه ها در یک آموزشی میزگرد روز شنبه که در آن او به سمت چپ باز امکان بازگشایی مدارس در ماه مه با توجه به گزارش.

فرماندار همچنین به اشتباه گفت: معلمان و پدر و مادر که هیچ کس زیر سن 25 سالگی از این ویروس در ایالات متحده با توجه به سی ان ان.

“خاص این بیماری همه گیر است که در آن من فکر نمی کنم در سراسر کشور شده است وجود دارد یک مرگ و میر زیر 25. به هر دلیل آن را فقط به نظر نمی رسد به تهدید شما می دانید بچه ها” DeSantis گفت: با توجه به خروجی.

در حالی که بزرگسالان را تشکیل می دهند که اکثریت تایید coronavirus موارد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کودکان و نوزادان آلوده شده اند.

کودکان شناخته شده است به توان و حذف اشکال را به طور کلی نشان داده شده است علائم خفیف تر از بزرگسالان فدرال و مقامات بهداشتی می گویند. اما کودکان و نوجوانان مانند بزرگسالان می تواند ناخواسته حمل و گسترش این بیماری است.

از روز شنبه چهار نفر در آمریکا زیر 25 نفر از این ویروس با توجه به CDC.

DeSantis در روز پنج شنبه گفت که او را نگاه در “شواهد” قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به بازگشایی مدارس و با توجه به Tampa Bay Times.

“اگر آن را امن ما می خواهیم بچه ها را در مدرسه” DeSantis گفت: با توجه به این مقاله است. “حتی اگر آن را برای یک زن و شوهر از هفته ما فکر می کنم وجود خواهد داشت مقدار در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>