فرماندار فلوریدا سفارشات تمام تماسهای ورودی نیویورکی به خود قرنطینه

نیویورکی که فرار فلوریدا در طول شیوع کروناویروس را به خود قرنطینه به مدت دو هفته زمانی که آنها می رسند یا در معرض خطر مواجهه با اتهامات جنایی دولت آفتاب فرماندار روز دوشنبه گفت:.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که او با صدور فرمان اجرایی که اعمال می شود به تمام مسافران از شهر نیویورک که از شنبه ثبت کرده است 12,305 موارد ویروس. در مقایسه فلوریدا تا کنون 1,100 موارد است.

سفارش نیز به مناطق اطراف سیب بزرگ اما DeSantis مشخص نیست دقیق محیط.

این فرماندار فلوریدا گفت: حدود 100 پرواز از شهر نیویورک و مناطق اطراف آن وارد به دولت خود را روزانه است. او گفت که او معتقد است که حداقل یک نفر سرنشین هر پرواز شما با این بیماری است.

DeSantis در اوایل روز دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما در حال گرفتن مقدار بسیار عظیمی از مردم پرواز در. ما به دنبال در چگونه به مقابله با آن پرواز کنید.”

“در نیویورک (شهر), زمانی که آنها را به ماندن در خانه سفارش مردم چه کنم ؟ بسیاری از مردم از شهرستان فرار و آنها در حال رفتن به ماندن با پدر و مادر خود و یا پرواز (خارج),” DeSantis گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز جمعه با صدور ایالت مستند که به اثر رفت جمعه شب که بسته تمام غیر ضروری کسب و کار و نیاز به همه غیرضروری دولت و کارمندان بخش خصوصی به کار از خانه.

این فرماندار فلوریدا گفت که او صحبت می کرد با رئیس جمهور تهمت یکشنبه شب مورد هجوم نیویورکی اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه فدرال کمک به محدود کردن پرواز.

نیویورکی که پرواز به فلوریدا خواهد بود به نمایش در آمد به محض ورود با توجه به Desantis. او گفت: مسافران ممنوع خواهد شد از quarantining با دوستان و یا خانواده در این دولت هر چند معلوم نیست که در آن آنها قرار است برای سوار کردن پنجره.

همچنین مشخص نیست که چگونه دولت برنامه ای برای اجرای حکم اما Desantis گفت: “این در واقع یک جرم جنایی اگر شما نقض قرنطینه سفارش.”

مردم می تواند “پاسخگو باشند اگر آنها باک قانون,” او اضافه شده است.

شهردار بیل د Blasio دوشنبه شب مورد سوال فلوریدا حرکت می کند.

“من مطمئن هستم که آن را بیشتر روشن رویکرد” شهردار گفت: در یک شنبه نشست خبری. “من مطمئن هستم که بسیاری از مردم در فلوریدا در حال رفتن به قرار دادن با آن است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>