فلوریدا دبیرستان مربی اخراج برای گفتن بازیکنان به ‘توقف اقدام سیاه”

فلوریدا مربی فوتبال دبیرستان خود را از دست داد بعد از او گفته شده نظرات نژادپرستانه به بازیکنان – گفتن آنها را به “توقف اقدام سیاه” با توجه به گزارش.

کندال Bradley, سابق, سر مربی تیم فوتبال در اقیانوس اطلس دبیرستان در پورت اورنج نیز متهم پیامک جنسی دو دختر 15 ساله در اواخر سال 2017 پیشرو دولت به طور دائم لغو تدریس مجوز در ماه دسامبر در شهر ساحلی دایتونای اخبار-ژورنال گزارش داد.

برادلی بود که هرگز با عنوان جرم جنایی متهم را رد اتهامات در بیانیه ای به روزنامه پس از آن به دست آمده و گزارش های تحقیقی از Volusia County مدارس پورت اورنج پلیس فلوریدا وزارت آموزش و پرورش در شکایت — از جمله برخی از بازیکنان و بستگان خود را.

این ورزشکاران جوان گزارش داد که برادلی گفت: آنها را به “توقف اقدام سیاه” و گفته مشترک نمرات خود را با دیگر هم تیمی های خود به عنوان یک راه برای آنها را شرمسار.

این مربی همچنین متهم به استفاده از خشونت در طول این تیم برنده-کمتر 2017 فصل است.

برادلی مجاز به کار به عنوان یک معلم جایگزین در Volusia County تا ماه فوریه 2018 – زمانی که پدر یکی از 15 سال گفت: اصل اطلس دبیرستان در مورد اتهام نژاد, متن روزنامه گزارش شده است.

یک پورت اورنج سخنگوی پلیس گفت: پلیس در تماس با کارکنان در مورد متون, اما او نمی تواند می گویند دقیقا همان زمانی که به دلیل این حادثه رخ داده است بیش از دو سال پیش است.

برادلی از دست داده و کار خود را به عنوان یک معلم و مربی فوتبال در دبیرستان در نوامبر 2017 — اما او بود محروم از دانشجو تماس تا سه ماه بعد در فوریه. 5, 2018.

در آن زمان او گفت: اخبار مجله که او اخراج شده است بدون علت اما منطقه محققان اشاره کرد که شکایت این مربی ساخته موهن نژادی اظهارات در مقابل دانش آموزان است.

برادلی نیز محروم از کار برای Volusia County Schools پس از فسخ اما پرسنل فایل به روز شد دو هفته بعد از اعلام او را واجد شرایط برای مصاحبه برای پوزیشن های باز گزارش روزنامه.

او بعدها کشیده از کلاس درس در فوریه 2018 زمانی که پدر گفته مقامات منطقه است که پس از آن-31-مرد آمد و درخواست رابطه جنسی از دو دختر 15 ساله, دختران, گزارش های داخلی نشان می دهد.

پیام ها — ارسال کمتر از یک هفته پس از برادلی خود را از دست داده کار مربیگری — گفته نشان داد که برادلی پرسید به او ارسال عکس های برهنه و همچنین می خواستم آنها را به گروه با او و دیگر زنان این روزنامه گزارش داد.

یکی از دانش آموزان نیز گفت: پلیس که برادلی فرستاده او یک عکس برهنه از خود را در Snapchat با توجه به گزارش پلیس.

هیچ شواهدی پیدا شد عکس فرستاده شده و با این حال پلیس نیست تماس برادلی در آن زمان است. مورد بود و در نهایت بسته زمانی که دانش آموز پدر متوقف همکاری با محققان با توجه به گزارش پلیس.

مقامات منطقه بعد بسته تحقیقات خود را پس از برادلی گفت که او دیگر نمی خواستم به کار برای Volusia County Schools. او نیز کاهش یافته است برای رسیدگی به اتهامات او مواجه روزنامه گزارش.

برادلی خود را از دست داده گواهی تدریس در دسامبر. 13 سال 2019 پس از مدرسه منطقه بسته شده و تحقیقات خود را — یک حرکت او نه مسابقه. او به این روزنامه گفت: او غافل از برخی از ادعاهای.

“من فقط مطلع شده است, اطلاعات است که من تا به حال هیچ دانش و صحیح نمی باشد واصل شد و ساخته شده” برادلی گفت: روزنامه, در بیانیه ای. “من هرگز با نزدیک شدن و یا خواسته در مورد این شرایط شخصا نمی شد من آگاه باشید که آنها تا به حال استفاده شده است زمانی که آنها بودند.”

برادلی اصرار داشت تنها هدف او در حالی که در اقیانوس اطلس دبیرستان بود که یک “تاثیر مثبت” در دانش آموزان و جامعه است.

“در هیچ نقطه من برقراری ارتباط یا تعامل نامناسب با هر دانش آموز” برادلی بیانیه خود ادامه داد. “نه من تبعیض آمیز و یا خارج از خط در ارتباط با ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر