فلوریدا مردی که کشیده شد بیش از یک توقف ترافیک در حالی که تحت پوشش در خون بعد از اعتراف به ضرب چاقو پدرش را به پلیس خبر داد.

جارد Noiman, 26, متوقف شد, توسط ماموران با دلری بیچ اداره پلیس در اوایل صبح روز دوشنبه. هنگامی که فشرده توسط پلیس Noiman در ابتدا ادعا کرد خون شد از اوایل درگیری در بوکا راتون.

Delray پلیس منتشر شد Noiman که حاضر به گزارش یک جنایت یا استادانه درست شده در به همین دلیل او تحت پوشش در خون است.

بعد از آن در صبح بوکا ریتون پلیس بخش خدمات پاسخ به تماس 911 از یک بدن در یک پارکینگ پشت یک مرکز نوار — که مصمم به جی Noiman جارد پدر.

دلری بیچ پلیس هشدار داده بوکا ریتون پلیس در مورد Noiman را زودتر متوقف کردن ترافیک. فیلم های نظارت کمک به شناسایی او را به عنوان یک مظنون در حومه.

بوکا ریتون پلیس Noiman در پشت چرخ از ماشین همان روز دوشنبه شب — و او را دستگیر کردند برای رانندگی بدون گواهینامه رانندگی معتبر.

پلیس مصاحبه و او را به پالم بیچ کانتی زندان اما او منتشر شد بدون اینکه متهم به پلیس کار می کرد برای ایجاد علت احتمالی برای قتل.

A parking garage behind 1 South Ocean Boulevard in Boca Raton.
پارکینگ پشت 1 جنوب اقیانوس بلوار در بوکا راتون.نقشه های گوگل

خوشبختانه Noiman تبدیل خود را به بوکا ریتون پلیس در روز سه شنبه — گفتن محققان او می خواست به اعتراف به سلاح سرد و خفه پدرش در حالی که او خواب است.

او گفت: “این دو با هم زندگی می کردند از پدرش خودرو و خواب آنها در پارکینگ گاراژ در یک اقیانوس پلازا” پلیس گفت:.

“Noiman گفت:” نمی خواهم راه پدرش او را درمان کرد و او شروع به داشتن افکار در مورد کشتن او.”

Noiman دستگیر شد و به اتهام قتل درجه اول-و منتقل شده به پالم بیچ کانتی زندان است.

پلیس نشان داد در Facebook که Noiman اتحاد گسترده در زمینه های جنایی.

“ما تا به حال بازداشت مظنون چند بار” بوکا ریتون پلیس نوشت, on Facebook. “متاسفانه پس از بازداشت توسط ما آن است تا به دفتر دادستان ایالتی به تعقیب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im