فلوریدا بازداشت کشیش برای برگزاری خدمات در نقض coronavirus محدودیت

یک کشیش فلوریدا megachurch دستگیر شد دوشنبه برای هجوم بهداشت عمومی سفارشات با هدف مهار گسترش coronavirus توسط پیشرو دو خدمات با صدها عبادت, مقامات گفت.

کشیش رادنی Howard-براون برگزار شد از خدمات یکشنبه در رودخانه در خلیج تمپا کلیساها با وجود شهرستان و دولت حکم محدود کردن تجمعات به کمتر از 10 نفر, Hillsborough, کلانتر, چاد Chronister اعلام کرد در یک کنفرانس خبری.

Chronister گفت: اعضای دفتر او حتی در ملاقات با رهبران کلیسا قبل از یکشنبه, اطلاع رسانی آنها را از خطرات بالقوه بهداشتی ناشی از تبعیت نمی اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“شرم بر این کشیش خود حقوقی کارکنان و رهبران این کارکنان برای وادار کردن ما به انجام کار ما” Chronister گفت.

“این چیزی است که ما می خواستیم به انجام در طول یک اعلام وضعیت اضطراری. ما امیدواریم که این خواهد بود که از خواب بیدار تماس بگیرید.”

قانون شرکت نمایندگی Howard-براون, آزادی, مشاور, اتهام اجرای به مبلغ ادیان تبعیض است.

“نه تنها کلیسا با رعایت اداری سفارش در مورد شش پا فاصله آن رفت بالا و فراتر از هر کسب و کار دیگر برای اطمینان از سلامت و ایمنی مردم” قانون شرکت گفت.

آزادی وکیل همچنین گفت: کلیسای ساخته شده مطمئن شوید که کارکنان عینک دستکش و ارائه ضد عفونی کننده دست به هر کس که وارد شده است.

جریان زندگی می کنند از روز یکشنبه سه و نیم ساعته در خدمات کلیسا نشان داد که بسته بندی شده در خانه از عبادت.

Howard-براون در اوایل این ماه عنوان coronavirus شیوع مسخره “pansies” که ترس از اشکال. او همچنین اصرار داشت او کلیسا را بسته درهای خود را “زمانی که خلسه در حال وقوع است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>