فلوریدا سیاستمدار می گوید coronavirus درمان با باد سشوار کردن بینی

محلی فلوریدا سیاستمدار است عذرخواهی برای گفتن یک جلسه عمومی که باد سشوار تا بینی خود را می تواند درمان coronavirus.

اوکیچوبی شهرستان کمیسر برایانت culpepper در bragged در مورد پس زمینه خود را به عنوان یک امدادگر به عنوان او را مورد ستایش قرار داد به madcap “درمان” او را دیدم روی “یکی از مهمترین پزشکان است که مورد مطالعه قرار coronavirus” نشان می دهد در تلویزیون کابلی.

“این صدا واقعا مسخره و آن را به من بیش از حد — اما آن را با این نسخهها کار,” او گفت: روز جمعه جلسه کمیسیون خود را به ویدئو.

“پاسخ این بود شما با استفاده از خشک کن ضربه. شما را به داشتن یک خشک کن ضربه به صورت خود را و شما تنفس با بینی خود را و آن را می کشد تمام ویروس ها در بینی خود را,” او اصرار داشت.

“گاهی اوقات برای درمان برخی از این بیماری بسیار ساده است.”

او به طور گسترده ای افشا ادعا کردند سکوت قبل از بی دست و پا “OK” — و یکی دیگر از اعضای این کمیسیون هشدار در برابر “اطلاعات غلط” بیش از بالقوه مرگبار ویروس.

آن را با یک دور بیشتر خصمانه مخاطبان آنلاین, اما, با کمیسر گرفتن نام “خطرناکی نادان” یک “نوع خاصی از احمق” و حتی “گنگ به عنوان یک f—ing راک” خود را در Facebook صفحه.

“اطلاعات غلط مرگبارتر از ویروس واقعی” یک منتقد تونی پاچه به او هشدار در Facebook.

Culpepper در روز یکشنبه ارائه “قلبی متاسفم” برای عصبانی مبادلات او با منتقدان آنلاین و همچنین به عنوان “خجالت من باعث به همکار من در کمیسیون” و کارکنان.

“من نمی خواهد ارائه هر گونه پیشنهادات مگر اینکه آنها را محاکمه و اثبات شده” او قول داد درخواست “بخشش برای هر چیزی که تهاجمی است که من زبان آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>