فلوریدا را به دنبال مجازات اعدام برای آنتونی Todt مرد به اتهام قتل خانواده اش

دادستان در فلوریدا به دنبال مجازات اعدام برای یک کانکتیکات مرد به اتهام قتل همسرش سه فرزند و سگ خانواده در روستایی دیزنی, جامعه, جشن, با توجه به گزارش.

آنتونی Todt, 44, بود تحت تعقیب در چهار فقره قتل پایتخت و یک تعداد از ظلم و ستم حیوانی برای وحشتناک مرگ و میر از اعضای خانواده خود و حیوان خانگی که داشت Jan. 13 در داخل خود آفتاب دولت, صفحه اصلی, وابسته به ABC WFTV 9 گزارش شده است.

دادستان Aramis آیالا گفت دفتر او را اعدام نقد و بررسی پنل تصمیم گرفته بود به اتفاق آرا به دنبال مجازات اعدام علیه او بر اساس این گزارش.

Todt گفته اعتراف به slayings همسرش, مگان, 42, و این زوج سه فرزند Alek, 13, تایلر, 11 و ايميل 4 بعد از بدن خود را مورد یافت شد: “بسیار آشکار” تجزیه, مقامات گفت.

همه قربانیان به جز جوانترین زو شده بود با ضربات چاقو کشته شده است.

سگ خانواده شادی بخش بود نیز پیدا شد.

حال ریشه در کنتیکت که در آن Todt زد فیزیوتراپی تمرین در کولچستر در طول هفته و بازگشت به فلوریدا در تعطیلات آخر هفته Osceola County Sheriff شدهاند.

خانه, در, جشن, نزدیکی دیزنی جهان رفت و آمد مکرر ساخته شده توسط سرگرمی های غول پیکر به عنوان یک افسانه در جامعه از چمن سبز و مقابل ایوان.

اما پلیس گفت: Todt زندگی بود و ریشه در پشت تصویر کامل نما و پدر در یک اتصال و “زندگی بالاتر از خود را به معنی.”

با توجه به کانکتیکات دادگاه پرونده او در دست بررسی برای گفته bilking شرکت های بیمه و برنامه های دولت برای خروج از بیش از $130,000 در جعلی قبوض — شارژ برای مشتری بازدیدکننده داشته است است که هرگز اتفاق افتاده است.

بستگان شروع به نگرانی در زمانی که خانواده به نظر می رسد به ناپدید می شوند در ابتدای سال — فقط برای پلیس به نشان می دهد تا در جشن خانه برای پیدا کردن ترسناک صحنه داخل.

زمانی که Todt دستگیر شد, مقامات گفت: “به سختی می تواند ایستادن و به نظر می رسد به تکان دادن” WESH گزارش شده است.

امدادگران بعد از آن “یک مقدار ناشناخته از Benadryl” در سیستم خود را در آنچه به پلیس گفت: تا به حال شده است در یک اقدام به خودکشی.

او با توجه به arraigned در پایتخت به اتهام قتل, مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im