اورلاندو است تحت پیگرد اورنج کانتی معاون به اتهام استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک خشونت 2017 حذف دستگیر شده در این افسر بدن ،

Loushar Baerga, 47, ایستاده بود و در حیاط اول و در نزدیکی که در آن یک راننده سقوط به حیاط خلوت خود حصار زمانی که معاون X❻ تای نام خود را به عنوان او تلاش برای روشن شدن صحنه تصادف با توجه به حدود سه دقیقه کلیپ از تای دوربین منتشر شده توسط اورلاندو سنتینل.

“خانوم شما نیاز به گام به دور از ماشین خوب?” تای yells به عنوان او شروع به نزدیک شدن به Baerga. “گام به دور از ماشین.”

معاون وارد شده بود در حدود یک ساعت قبل از این ویدئو شروع می شود و وظیفه تامین امنیت سایت تا بزرگراه سربازان وارد با توجه به نگهبان. این دو تا به حال چندین مبادلات با یکدیگر در آن زمان به عنوان Baerga برخوردی خشن روبرو در سراسر تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است — در یک نقطه و گزارش تماس 911 بیش تای رفتار.

اما نهایی خود را در درگیری به سرعت افزایش یافت و پس از تای به نام به Baerga که پاسخ نمی.

“قرار دادن دست خود را پشت سر خود را!” تای می گوید که او در دیدار خود بر روی چمن گرفتن دست راست خود را.

او پاسخ می دهد: “چه میکنی؟”

تای سپس بارها و بارها فریاد “توقف مبارزه!”

Baerga رد او و مقاوم در برابر فریاد درد “من مبارزه من فقط به اینجا رسیدیم.”

تای سپس اصرار Baerga بود “تشدید صحنه” و به او می گوید او را به “مقدار زیادی از هشدارهای.”

پس از قرار دادن Baerga در کافهای معاون میکشد او را به رزمناو خود که در آن او به زندان گرفته شده برای مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت — هر چند اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است.

Baerga است که در حال حاضر تحت پیگرد برای نامشخص مبلغ 2 میلیون دلار ادعا جراحت او را ترک کرده است او را از کار.

“او صرفا کوچک, نازک, کاری که تا به حال هیچ وجه از مقاومت غیر از کلامی در اعتراض به آنچه که او به عنوان یک ناعادلانه حمله لفظی برای او تلاش برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به او خانه” با توجه به طرح دعوی در دادگاه بررسی توسط نگهبان.

تای تحت بررسی داخلی پس از این حادثه بود و پاک از هر گونه تخلف در یک سال 2018 تصمیم از نارنجی شهرستان کلانتر, خروجی گزارش شده است.

“هیچ شواهدی وجود دارد را مشاهده کنید و یا کشف به حمایت از خانم Baerga بدخشان از استفاده بیش از حد از زور توسط معاون تای” دفتر تعیین می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی