آگهی از اروپا ارسال می شود به نیوآرک JFK و 9 فرودگاه های دیگر

پروازها از اروپا “باز سفر منطقه” خواهد بود قریب طریق JFK, نیوآرک و نه دیگر بین المللی فرودگاه ها در سراسر کشور است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه گفت که آمریکایی ها از بازگشت از اروپا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن را جارو سفر بان کی مون در این قاره را تحت غربالگری در حدود یک دوجین جداگانه فرودگاه ها و خواسته خواهد شد که به خود قرنطینه برای 14 روز.

با توجه به خطوط هوایی دلتا, این فرودگاه شامل دو نیویورک منطقه فرودگاه و همچنین آتلانتا و دالاس-فورت وورث, دیترویت, هونولولو, LAX, Chicago-o’hare, سیاتل, سان فرانسیسکو و واشنگتن دالس.

اطلاعات بیشتر در مورد روش های غربالگری که آمریکایی ها و دارندگان اقامت دائم که از 26 کشور از جمله در محدودیت — که شروع جمعه — هنوز در دسترس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه.

“در این زمان ما در حال کار به سرعت با همکاران ما به operationalize یک برنامه است که طرح آن از این مسافران خواهد بود روت شده و چه فرآیند غربالگری خواهد بود” گفت: هرزه بنیامین Haynes.

همانطور که از روز دوشنبه آژانس فرآیند غربالگری برای مسافران آینده در ایران از, ایتالیا, چین و یا کره جنوبی — کشورهای با شیوع گسترده — شامل یک پرسشنامه در مورد سفر تاریخچه و علائم و همچنین متوسط انجام شد.

برخی از آمریکایی ها که پرواز به فرودگاه کندی از اروپا روز پنج شنبه گفت: پست وجود نداشت stateside غربالگری نشده است.

رابرت ساحل, 51, یک استاد دانشگاه از توسان آریزونا گفت: او قطع سفر خود را در اوکراین کوتاه به دلیل آینده سفر محدودیت. او گفت که او از قبل به نمایش در قبل از سوار شدن در کیف.

“در کیف آنها در زمان ما بسیار پایین است. آنها بسیار سخت با خود مرز” کوت گفت.

“من فکر کردم این امر می تواند یک کمی بیشتر چشمگیر [اینجا]. من فکر کردم هر کس می تواند نظر گرفتن درجه حرارت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>